Hadise Saç Modelleri

tarafından
520
Hadise Saç Modelleri

Genç yaşlı, evli bekar, erkek bayan her kesimden hayran kitlesine sahip olan Hadise saç modelleri ile özellikle genç kızların örnek aldığı bir sanatçıdır. Özellikle son zamanlarda sık sık televizyon ekranlarında gördüğümüz Hadise, her gün ortaya koyduğu saç performansı ile taktir almaktadır.

Hadise Saç Modelleri 1

Hem güzelliği, hem kişiliği, hem sesi hem de müziği ile sevilen ünlü sanatçı gerek saç modelleri gerek saç rengi, gerek makyajı gerekse kıyafetleri ile bakımlı olduğunu ve kendisine özen gösterdiğini belirtmektedir.

Hadise 1985 yılında Belçika’da dünyaya gelmiştir. Tam adı Hadise Açıkgöz olan ünlü sanatçı aslen Sivaslı olup uzun yıllar Belçika’da yaşadıktan sonra müzik hayatına atılması ile birlikte ülkemizde de tanınmaya ve sevilmeye başlamış ve hayatının büyük bölümünü ülkemizde geçirmeye başlamıştır.

[reklam id=1]

Ekonomi ve Çağdaş Diller eğitimi alan Hadise eğitiminin ardından 2003 yılında Belçika’da düzenlenen ses yarışmasına katılarak müzik alanına yönelmiştir. Katıldığı yarışmada derece yapamasa da ilk 10 a girmeyi başarmış ve bir çok yapımcının dikkatini çekmiştir.

Buradaki başarısından kısa bir süre sonra bir yapımcı tarafından sözleşme teklifi alan ünlü sanatçı 2004 yılında ilk albümünü çıkararak müzik hayatına resmen başlamıştır. Ülkemizde 2005 yılında çıkardığı ikinci albüm ile tanınmaya başlayan Hadise, daha sonra çıkardığı albümler ile hayran kitlesini ve takipçilerini arttırmıştır.

Hadise Saç Modelleri 2

2009 yılındaki Eurovision şarkı yarışmasında Düm Tek Tek adlı şarkısı ile ülkemizi temsil eden başarılı sanatçı burada aldığı 4. lük ile ülkemizin gururu olmuş ve herkes tarafından taktir edilmiştir.

Güzel sanatçı bakımlı, eğitimli ve sağlam kişilikli olmasının yanında hadise nin saç modelleri kendisine ayrı ir güzellik katmaktadır. Son zamanlarda özellikle hadise saç modelleri o ses Türkiye yarışması nedeni i ile daha da göz önünde bulunmaktadır.  Hemen hemen her akşam milyonlarca kişi tarafından takip edilen programa ünlü sanatçı sohbeti, müzikleri, giyimi ve tavırlarının yanında saç modelleri ile renk katmaktadır.

Hadise Saç Modelleri 3

Hadise saç modeli tarifi etmek için bir tek alternatif bulunmamaktadır. Genelde uzun saçları seven Hadise, daha çok platin sarısı, siyah, bal köpüğü, sütlü kahve ve en son olarak da koyu kumralı tercih etmektedir. Giydiği kıyafete, makyaja ve ortama göre hadise permalı saç modeller, düz saç modelleri, hafifi bukleli saç modelleri, toplu saç modelleri gibi tercihler yapmaktadır.

Bu nedenle ünlü sanatçıya ait bir tek saç modelinden bahsetmek mümkün değildir. Resimlerde Hadise’nin kullanıl olduğu modelleri görebilirsiniz. Hangisinin Hadise’ye daha çok yakıştığını veya hangi modelin size uyacağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Hadise Saç Modelleri 4

Hadise saç modeli gibi bir modele sahip olmak için öncelikle saçlarınızın uzun olması gerekmektedir. Çünkü ünlü sanatçıyı genelde uzun saçlar ile görebilmekteyiz. Ünlü sanatçı saçlarını bazen kıvırcık hale getirmekte, bazen bu kıvrımlar düzelmiş olarak karşımıza çıkmakta, bazen hafif dalgalı saçları olmaktadır.