Hamile Giyiminin En İyi Beş Markası

tarafından
2832
Hamile Giyiminin En İyi Beş Markası

Hamile Giyiminin En İyi Beş Markası
Hamilelik süreci, anne adayının hem mutlu, heyecanlı, hem de şaşkın ve farklı hissettiği bir süreçtir. Bu süreçte anne adayının bedeninde yaşadığı hormonal ve fiziksel değişimler, hayatına değişik ve farklı bir akış getirir. Alışkanlıklar ve gündelik rutin içerisinde yaşanan koşullar değişir. Bunlardan birisi de kıyafet tercihlerinde yaşanması gereken süreli değişikliklerdir. Artan kilo ve değişen vücut ölçüleriyle  birlikte, giyilen kıyafetlerde değişir. Anne adayının gardrobunda,  hamileler için tasarlanıp üretilmiş kıyafetlerin saltanatı başlar. Bol jileler, hamile pantolonları, bol t-shirt, triko, kazak ve gömlekler, geniş ve rahat elbiseler ve hamilelik sürecince özellikle genişleyen göğüs ve karın bölgesi ölçüleriyle uyumlu iç çamaşırları artık hamile giyiminde söz sahibidir.

Hamile-Giyiminin-En-İyi-Beş-Markası1

Anne adayının ilk hamilelik deneyiminde, tecrübeli olmadığı hamile giyim alışverişi konusunda pek çok seçenek oluşturacak mağazalar var kuşkusuz, ama nereden başlayacağını bilmeyen, hamilelik döneminde hem rahat, hem çok seçenekli hem de şık giyinmek isteyen kadınlar içinhamile giyimde şu 5 marka önerilebilir:

  • Gebe Hamile Giyim
  • Elija Hamile Giyim
  • Berkin Hamile Giyim
  • Ebru Maternity
  • Mom-to-be

[reklam id=1]

Hamile kadınlara yönelik ürün seçenekleri sunan, zengin kataloglarıyla her zevke hitap eden bu markalarda her türlü gündelik ve özel kıyafet, hamile abiyeleri, spor tarzda seçenekler, yazlık, kışlık, baharlık sezon kıyafetleri bulabileceğiniz gibi; özellikle Elija hamile giyim koleksiyonunda, hamilelere yönelik özel tasarım iç çamaşırları da bulmanız mümkün. Ürün yelpazesini bu parçalarla sınırlı tutmayan 5 marka, bebek partileri, baby shower kutlamaları, doğum öncesi ve doğum sonrası kutlamaları için de aksesuarlar, süsler ve detaylar da hazırlayarak, anne adaylarının 9 ay boyunca tepeden tırnağa rahat, pratik ve şık bir giyim tarzıyla buluşmasını sağlıyor.

Hamile giyimde fark yaratan bu 5 markanın birbirinden zengin ürün gamını,  internet siteleri aracılığıyla da takip etmek mümkün.