Hamile Mayo Modelleri

tarafından
1307
Hamile Mayo Modelleri

Mayolar, yüzerken daha rahat etmeniz için tasarlanan kıyafetlerdir. Özellikle bu su sporları ile uğraşan kişiler için özel olarak üretilen mayolar vardır. bu özel tasarımlardan biri de hamile mayolarıdır. Eğer hamileyseniz, siz de bu mayolar ile rahat bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz. Hamileliğin sağlıklı geçmesi ve sağlıklı bir doğum yapılabilmesi için doktorlar spor yapmanızı tavsiye ederler. Bu sporlardan en önemlisi yüzmedir. Doktorunuz hamilelik döneminde yüzebileceğinizi söylediyse, sizin için özel olarak tasarlanan ve üretilen mayolardan birini tercih edebilirsiniz. Hamile mayo modellerinin hangileri olduğunu açıklayalım;

Eğer hamileyseniz, yeni tasarım olan hamile mayoları ile siz de modadan geri kalmayabilir, plajların en şık anne adayı olabilirsiniz. 2017 yılı için özel olarak tasarlanmış olan mayo ve tankini modellerinden aşağıdaki şekilde bahsetmek mümkündür;

  • Boyundan bağlamalı olan tasarımlar; eğer göğüsleriniz normalden biraz daha büyükse, hem bebeğinizin rahat etmesi hem de göğüslerinizdeki fazlalıkları saklamak için boyundan bağlamalı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modellerde özellikle iki parçalı olan tankini tasarımları tercih edilmektedir.
  • Tüllü olan mayolar; Hamilelerin 2017 yazında dikkat çekebilmesi ve kendini özel hissetmesi için tasarlanmış olan bu modeller, karın bölgesinde tül detaylı olarak kaşımıza çıkmaktadır. Bu modeller ile kendinizi seksi ve özel hissetmeniz mümkündür;
  • Straplez modeller; Hamile mayolarında tercih edilen bir diğer model ise straplezlerdir. Bu modellerin göz alıcılığı, karın bölgesinin bol ve rahat olması ile tamamlanır.
  • Çapraz askılı mayo modelleri; Hamileyseniz ve plajlarda rahat etmek istiyorsanız, çapraz askısı olan mayo modellerini tercih etmenizde fayda vardır. Bu sayede yüzerken rahat edebilirsiniz ve askıların düşmesi endişesini yaşamazsınız.
  • Omuzdan askılı ve belden bağlamalı modeller; Hamile mayosunda en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Çünkü belden bağlamalı modellerde karnınızın rahat edeceği şekilde mayonuzu ayarlayabilme imkanınız bulunur.
  • Boncuklu ve dantelli tasarımlar; Hamile mayolarının içerisinde seksi ve şık görünmek istiyorsanız, boncuklu ve dantelli olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Bu sayede plajların en çekici kadını siz olabilirsiniz.

Hamile Mayo Modelleri 1

Hamile Mayo Modelleri ve Fiyatları

Hamile mayo modelleri özel olarak üretildiği için fiyatları biraz daha yüksektir. Bu modeller önceki zamanlarda çok fazla seçenekle sunulmazdı. Ancak günümüzde, teknolojinin kullanılması ile beraber çok sayıda seçenek bulmak mümkündür. Hamile mayoları için en çok tercih edilen markalar Ayyıldız, Penti, Arena, BPC ve Nabaiji olarak kaşımıza çıkar. Bu markaların fiyatları ise 40 tl ile 450 tl arasında değişmektedir. Hamile mayosu alırken dikkat etmeniz gereken bazı özellikler bulunur. Bunlardan aşağıdaki şekilde bahsetmek mümkündür;

  • Hamile mayosu tercihi yaparken su geçirmeyen ve su tutmayan yapıda olmasına özen göstermeniz gerekir. Eğer mayonuz ıslak kalırsa böbreklerden üşütme ihtimaliniz bulunur. Bu da hem bebeğiniz hem de size zarar verir. Bu nedenle mayonuzun kumaşının su tutmayan yapıda olmasına özen göstermelisiniz.
  • Güneşten gelen zararlı ışınlara karşı bebeğinizi koruyabilmek için mayonuzun bu ışınları geçirmeyen kumaşlardan üretilmesine özen göstermeniz gerekir.
  • Hamile mayolarında şıklık kadar rahatlık da önemlidir. Bu nedenle karın bölgesi bol olan ve genişleyen mayolar tercih etmelisiniz. Eğer vücudunuzu saran dar mayolar tercih ederseniz, bebeğinizin rahatsız olmasını sağlarsınız.
  • Suda bulunan klor da vücudunuza zarar verecektir ve bebeğinizi etkileyecektir. Bu nedenle yüzme sırasında giydiğinizi mayo tercihinizi, klora karşı dayanıklı olan kumaşlardan üretilen modellerden yapmalısınız.

Hamile olduğunuzda, bikini bölgeniz biraz daha hassas olacaktır. Bu nedenle su geçirmeyen şortlu mayolar tercih ederseniz, denizdeki kumlardan ve suda yer alan mikroplardan, özel bölgenizi koruyabilir, herhangi bir enfeksiyona karşı bu şekilde önlem alabilirsiniz.