Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası

tarafından
261
Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası

Yerdir kirlenir, lavabodur lekelenir, mutfak tezgahıdır sararır, kararır, pürüzlenir; ocaklar, ankastreler, fırın içleri tortulanır, ilgi alaka bekler.

Pişirdiğiniz kekin, kaynattığınız sütün, çilek reçelinin, fokurdayan domates çorbasının, kızaran patateslerin izlerini taşına ankastreleri; beyazlığına gölge düşen lavaboları, beyazlığıyla nam salmış pürüzsüz fayansları, limon suyuyla sararan mermer tezgahları, yer karolarını temizlemenin pek çok çaresi var elbette.

1-Sıvı sabunlar zannetmeyin ki sadece elleri yıkamak içindir. Sıvı sabun kullanarak lavabo, evye, fayans temizliği yapabilirsiniz. Süngerin üzerine bir miktar sıvı sabun alıp köpürtmek ve lavaboları silmek iyi bir çözümdür.

Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası

2-Dişleri beyazlatmak ve temizlemek için tasarlanıp üretilen diş macunları ne güne duruyor? Şaşırdınız değil mi? Bir miktar diş macunu ile ovulan lavabo, mermer, evye gibi yüzeyler  pırıl pırıl oluyor haberiniz olsun.

Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası 1

3-Mermer lavabo içleri sararmış ve lekelenmişse birkaç damla amonyak ilave edilmiş çamaşır suyunu lavaboya dökmek ve bol suyla durulamak da başka bir alternatif çözüm

Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası 2

4-Ah o karbonat yok mu? Hem hamur işlerini kabartır,  hem mide şişkinliğini teskin eder, hem de ovma tozu niyetine kullanıldığında lavabo ve tüm beyaz yüzeylere adeta peeling yapar. Bir miktar karbonatı ıslak süngerin üzerine alıp, sararmış ve lekeli yüzeyleri ovuşturmak iyi neticeler verir.

Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası 3

5- Ve sırada Cif jel var. Birden fazla ürünü karıştırmaktansa, tek bir ürünü tek bir kutu içinde bulmak mümkün. O da Cif jel. Tek bir ürün kullanarak bütün yüzeylerde kusursuz, mükemmel temizliği yakalamak mümkün.

Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası 4

1 kutu Cif jel ürünle hem banyo, hem mutfak, hem fayans temizliği yapabilirsiniz. Cif jel konsantre özelliği ile mükemmel temizlik sağlıyor. Yüzeylere direkt olarak, yerlere ise su dolu bir kovaya bir miktar ilave ederek kullanacağınız Cif jel ile her yer mis gibi çiçek bahçesi kokar.

Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası 5

Cif jel, kendine has güzel kokusuyla da “Biraz evvel burada temizlik yapılmış” hissini veriyor. Yeni temizlenmiş bir ortam kimin hoşuna gitmez ki? Temizliğin verdiği ferahlığı ve gözün istediği beyazlığı verebilecek en iyi ürün olan Cif jel,  eşsiz bir temizlik vadediyor.

Hızlı Temizliğin 5 Püf Noktası 6