İmex Sivilce Kremi

tarafından
20192
İmex Sivilce Kremi

İmex Sivilce Kremi
İmex sivilce kremi antibiyotik özelliği taşıyan bir kremdir. Yapı ve kıvam itibariyle fondötene benzetilir. Hem kapatıcı özelliği vardır hem de rengi gerçekten de fondötene benzer. Ten renginiz beyazsa, gündüzleri de kullanabilirsiniz. Ama esmer bir tene sahipseniz gece yatmadan evvel fondöten sürer gibi sürebilirsiniz. Kremin etkisini hemen örmeyebilirsiniz ama vazgeçmeyin. İmex krem etkisini tam olarak 1 ay sonra gösterir.İmex sivilce kremi oluşmuş yahut oluşmaya başlamış sivilcelerin içine nüfuz eder ve iltihabı kurutur. Bu da, sivilcelerin oluşmaya başlamadan kurumaları demek. İmex krem kullanırken mümkün olduğunca güneşe çıkmayın, yüzünüzde siyah lekeler oluşabilir. En doğru seçim İmex kremi gece kullanmak olacaktır.

İmex Sivilce Kremi Nasıl Kullanılır

  • İmex sivilce kremini kullanmadan önce cildinizi temizleyin. Temiz ciltte daha iyi sonuç alırsınız.
  • Sivilce oluşan bölgeye bir miktar sürün ve hafif masajla yedirin.
  • Sabah ve akşam akne oluşan bölgelere sürün.

İmex krem, sivilce / akne oluşan bölgeye sürüldüğünde kapatıcı özelliği sayesinde de sivilcelerin üzerini örterek kötü görüntüyü engeller.

[reklam id=1]

  • İmex sivilce kremini 14 gün boyunca uygulayın, 7 gün ara verin sonra yeniden devam edin.
  • İmex sivilce kremi sivilcelerin yapısına ve bünyeye göre 1 ila 4 hafta arasında sonuç verir.

İmex sivilce kremini düzenli olarak kullanmanıza rağmen sivilcelerinizde bir azalma gözlemleyemediyseniz bir cilt uzmanına başvurun.İmex akne tedavisi ve sivilce tedavisinde güvenle kullanılabilecek bir kremdir.

İmex-Sivilce-Kremi2

İmex Sivilce Kremi Fiyatı
İmex sivilce kreminin fiyatı reçetesiz 20 TL, reçete ile alırsanız 3,5 TL’dir.

İmex-Sivilce-Kremi1