İpek Kirpik Uygulaması

tarafından
13213
İpek Kirpik Uygulaması

İpek Kirpik Uygulaması
Kirpikler bütün kadınlar için ayrı bir öneme sahiptir. Kadınlar kirpikleriyle gözleriyle sevgisini kızgınlığını mutluluğunu ifade eder fakat bir tek süpürge yapamaz derler. Gözlerimizin bakışlarımızın güzelliğini kirpiklerimiz ortaya çıkarır. Yoğun ve hacimli kirpikler her zaman revaçtadır. Hepimiz isteriz etkileyici ve buğulu bakışlarımız olsun İşte ipek kirpik uygulamasıyla bu mümkün. Normal takma kirpiğe göre çok daha uzun süre kalıcılığı olan ipek kirpik; havuz, deniz, gözyaşı ve uykuya dayanıklıdır. En az 90 gün takılı kalır.

Bir sürü yağa, rimele harcanan bütçe ve zaman kaybındansa ipek kirpik ile güzel kirpiklere sahip olmak kim istemez ki! Kirpiklerimin uzaması için neler yapabileceğimi araştırırken ipek kirpik uygulaması ile karşılaştım. Araştırmalarım sonucunda güvenilirbir yerden ipek kirpik aldım ve gayet memnunum. Bu konuda birçok yararlı bilgiye ulaştım. Şimdi bunları sizinle de paylaşmak istiyorum.ipek-kirpik-uygulamasi-oncesi-sonrasi-fotograf

İpek kirpik uygulaması: Kadınlar kirpiklerinin seyrek, açık renk, kısa olmasını istemez. Çünkü uzun ve gür kirpikler derin bakışlar yaratır. Siz de kirpiklerinizin daha belirgin ve uzun olmasını istiyorsanız ipek kirpik tam size göre. İpek kirpik son dönemin en favori yöntemi diyebilirim. Artık ipek kirpik uzun süre kullanılabildiği için tarafından çok tercih edilmeye başlandı. Uygulama kirpiklerin tek tek yapıştırılması sistemine dayanıyor.

İpek kirpik uygulama türleri: Mink, tekli ve 3D ipek kirpik uygulamalarıdır.

İpek kirpik nasıl uygulanır?

  • Öncelikle bütün makyajınızın temizlenmiş ve hiçbir kalıntının olmaması çok önemli. Uygulamadan 48 saat önce gözlerinizi ovuşturmamalı kirpik kıvırıcı aparatlar kullanılmamalı. Uygulama boyunca gözler kapalı olmalı ve varsa lens çıkarılmalı.
  • Her kirpik telinizin üzerine 1 adet kirpik takılır Farklı boyda kirpiklerle çalışılmalı ki doğal bir görünüm elde edilsin. Yapıştırıcı maddeden az sürülmesi çabuk dökülmelere çok sürülmesi ağırlığa ve topaklanmaya yol açacağı için yapıştırıcı miktarına dikkat edilmeli. Kirpikler çok yan yana takılmamalı ki daha kurumadan birbirlerine yapışmasınlar. Kirpikler takılır takılmaz kurutucuyla kurutulmalı ve uygulanan kişi hemen gözlerini açmamalı ki yapıştırıcı gözlerini yakmasın.
  • Ufak bir ipucu; kirpikleri sonlara yani gözlerinizin ucuna doğru daha yoğun yapıştırın ki daha etkili bakışlarınız olsun. 🙂
  • Yaklaşık 1,5 2 saatlik bir uygulama sonucunda ipek kirpiklerinize kavuşabilirsiniz.
  • Uygulama sonrası 24 saat su değdirilmemeli. Daha uzun ömürlü olması için 48 saat rimel sürülmemeli ve makyaj nazikçe temizlenmeli.
  • Çok komik gelecek ama yatış şekli bile kullanımın süresini etkilemektedir. Bunun için yüzüstü değil sırt üstü ya da yan yatılmalıdır.

[reklam id=1]

ipek-kirpik-uygulaması1

İpek kirpik kalıcılık süresi ne kadardır?
İpek kirpik uygulayıcıya ve kullanılan yapıştırıcıya göre değişmekle birlikte 80 ila 90 gün kadar kalıcılığı vardır.

İpek kirpik işlem süresi nedir?
1 saat ile 2 saatte tüm işlemin tamamlandığı ipek kirpik uygulaması içi ihtiyacınız olan tek şey sabır.

İpek kirpikler nasıl çıkarılır?
İpek kirpiklerinizi çıkarmak istediğiniz takdirde öncelikle hangi uygulamayı yaptırdığınızı söylemelisiniz ki ona uygun olan çıkarıcı losyon kullanılsın. Uzman kişi tarafından kirpik çıkarıcı losyon ile tek tek hemen çıkarılır. Herhangi bir zararı yoktur. Doğru yerde, doğru ve uzman kişilere yaptırdığınız takdirde kullanan kişiler memnun kalacağınızı belirtiyor.

ipek-kirpik-uygulaması-öncesi-sonrası

İpek Kirpik Fiyatları:Fiyatlar uygulayan kişiye, kirpik yoğunluğuna ve kullanılan malzemeye (kirpik, yapıştırıcı vs.) göre değişmektedir. Birkaç ipek kirpik uygulaması vardır. Bunlar: Mink, tekli ve 3D ipek kirpik uygulamalarıdır. 60 ve 250 TL arasındadır. Bazı güzellik merkezleri yaptığı kampanyalarla bu fiyatları daha da aşağıya çekmektedir.

İpek kirpiğin zararları var mıdır?
İpek kirpik uygulanırken kullanılan yapıştırıcı gözde yaşarmaya kızarıklığa çok nadir de olsa görme bozukluklarına yol açabilmektedir. Bunun için kullanılan malzemede kalite çok önemlidir. Hatta kanserojen madde içerme riski bile var.

Kirpikler çıkartılırken kişinin kendi kirpikleri de zarar görüp kopabilmekte ve uzamasına engel olabilmektedir.