Kabarık Gelinlik Modelleri

tarafından
2014
Kabarık Gelinlik Modelleri

Her sezon gündemde olan düğün organizasyonun düğün sahipleri için en önemli konusu tabi ki hiç şüphesiz gelinliktir. Özellikle gelin adaylarının en büyük meselesi olan bu konuda son zamanların modası olan en kabarık prenses gelinlik modelleri birçok gelini kendisine hayran bırakmıştır. Uzun boylu bayanların sıkça tercih ettiği ve ihtişamı ile göz kamaştırdığı en kabarık gelinlik modelleri çokça satan listesinin başında gelmektedir. İhtişamı ve ilgi çekmeyi seven ve her zaman bunu baz alan bayanların tercih ettiği bu model moda evlerinde rahatlıkla rastlayabilirsiniz. Gelinlik modelleri kabarık en çok orta boy ve biraz üstü bayanların ve uzun boylu bayanların çok rahatlıkla kullanabileceği modellerin başında gelmektedir.

Bu başlık altında birçok model ve çeşit bulmanız mümkündür. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli husus boy ve kilo yapınızdır. Özellikle zayıf bayanlar için belden oturtmalı kabarık gelinlik modelleri düzgün fiziklerini çok rahat ortaya çıkarmaktadır. Karın ve bel kısmına güvenen ve sergilemeyi seven bayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri bir modeldir. Geniş omuzlu olan bayanların omuzlarını daha narin gösterebilmesi için tasarlanan kolları dantelli kabarık prenses gelinlik modelleri oldukça zarif bir modeldir. Dantelden vazgeçemeyen ve zarafetine güvenen bayanlar için tasarlanmış olan kabarık dantelli gelinlik modelleri oldukça şahane bir modeldir. Bu iki detayın yan yana olması gösterişi zarafete büründürmektedir. Gelinlik modelleri başlığı altında çok fazla bilinen gelinlik modelleri kabarık farklı tasarımlarla göz kamaştırmaktadır.

[reklam id=1]

Romantik Kabarık Gelinlik Modelleri 2016

Geniş bir çeşide ev sahipliği yapan kabarık prenses gelinlik modelleri gösterişi seven ve fiziğine güvenen bayanların çok kullandıkları bir model olmaktadır. Her türlü modeli uyarlayıp daha şık hale getiren modacılar bu konuda oldukça hassastırlar. Kendi alanlarında birçok tasarıma imza atmış modacılar bu senenin en çok tercih edilecek olan belden oturtmalı kabarık gelinlik modelleri ile birçok gelin adayının beğenisini kazanmışlardır. Özellikle fiziğine güvenen ve kilo sorunu olmayan bayanlar için yeni bir akım yaratan modacılar bu konuda oldukça iddialılar.

Kabarık Gelinlik Modelleri 1

Geniş omuzlu bayanlar için omuz bölümüne ekledikleri kolları dantelli prenses kabarık gelinlik modelleri bu konuda sorun yaşayanlar için çok iyi bir çözüm olmuştur. Geniş omuzlar daha narin göstererek ilgiyi ı bölgeden alıp kabarık eteğe yöneltmesi omuz sorunu yaşayan bayanlar için çok iyi bir çözüm olmaktadır.

Romantik modellerin başında gelen ve bu seneye damgasını vuran kabarık prenses gelinlik modelleri uzun boylu ve zayıf gelin adaylarının kuğu gibi süzülmesini sağlayacaktır. Fakat bu ve bu tarz modeller oldukça abartılı oldukları için bu modeli tercih edenler makyaj ve saçta oldukça sade olmaları hususuna dikkat etmeliler.

Zarafeti yakalamak isteyenler için en çok tercih edilen ve hiç eksik olmayan modellerin başında hiç şüphesiz kabarık dantelli gelinlik modelleri gelmektedir.