Kaçan Çoraba Oje Sürmek İşe Yarar mı?

tarafından
421
Kaçan Çoraba Oje Sürmek İşe Yarar mı?

Elbise seven çoğu kadının süper ince çoraplar gözdesidir. Genelde daha güzel bir görünüme sahip olmak için giyinilen çoraplar çoğu zaman olmadık yerde olmadık anda kaçarak kadınlara istemediği sonuçları doğurabilir. Çoğu zaman parmak ucundan kaçan bir çorap daha fazla büyüyerek tüm çorabın kötü görünmesini sağlar. Genellikle tüm gecenin gözdesi olan bir kadın bir anda kendini kaçan bir çorapla sönük hisseder.

Kaçan Çoraba Oje Sürmek İşe Yarar mı?

Çoğu çorap üreten firmalarda ne kadar kaçmaya dayanıklı çorap üretseler de bu kaçmaya dayanıklı çoraplarda kadınlara iyi bir sonuç vermemekte. Şuanda hiç bir sektör yapılan gözlemlere göre tam olarak kaçmayan bir çorap üretememekte.

Kaçan bir çoraba çare arayan kadınların ilk aklına gelen şey de genellikle şüphesiz oje olmaktadır. Gerçekten de kaçan çoraba oje sürmek işe yarar mı? Evet yarar. Çünkü oje içinde ki madde dolayısıyla yapıştırma özelliğine sahip olan bir malzemedir.

[reklam id=1]

Eğer olmadık bir anda çorabınız kaçtıysa veya daha hiç giymeden anında bir yere takıldı, yeni çorap almaya vaktiniz yoksa çorabınıza oje sürmek işe yarayacak. Eğer bu kaçan yer giydiğiniz kıyafeti kapatıyor yani görünmeyen bir yerdeyse, tek yapmanız gereken şey çorabın kaçan yerinden sonuna renksiz tırnak cilası sürüp kurumasını beklemek olacak. Böylelikle çorap eskisinden daha sağlam olacak. Çünkü oje sürülen yer ojenin kendi malzemesinden dolayı bir daha asla kaçma yapmaz.

Kaçan Çoraba Oje Sürmek İşe Yarar mı? 2

Elbise giymeyi seviyorsanız ve kaçan çoraplardan sürekli şikâyetçiyseniz, size sadece tırnak cilası yardımcı olacak. Kaçan çoraba başka bir çözüm yöntemi henüz bulunmuş değil ilerleyen teknoloji bile bu probleme tam olarak çare bulamamakta.

Dikmek size iyi bir sonuç getirmeyecektir çünkü bu çorabın kötü görünmesini sağlayacaktır. Eğer çorap giymeyi gerçekten istiyorsanız ya çok özenli davranacak ya da kaçan çorabınıza bu müdahale ile kötü görünmekten kurtulacaksınız.