Kadınlar Kulübü

tarafından
3025
Kadınlar Kulübü

Türkiye’deki Kadınlar Kulübü
Kadınlar şimdi sanal ortamda da bir çatı altında toplanarak moda, yaşam, çocuk bakımı, sağlık, güzellik, kozmetik, tasarım gibi kadına ve yaşama has pek çok konuda fikir alışverişinde ve paylaşımda bulunuyor, hem bilgileniyor, hem de sosyalleşiyorlar. Kadınlar kulübü forum ile günümüz çağdaş kadınını yansıtan bu kadın kulüplerinin en bilinenlerini ise ;

HABERTÜRK kadınlar kulübü, Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü, Omo Kadınlar Kulübü, Kadın Kulübü, Şarap Gibi Kadınlar Kadınlar Kulübü, ŞenpiliçKadınlar Kulübü, Lotus Kadınlar Kulübü, Amazon Kadınlar Kulübü, Menopozlu Seksi Kadınlar Kulübü, Grafik Saati Kadınlar Kulübü, MakroKadınlar Kulübü başlıklarıyla özetleyebiliriz.

Her kadına hitap eden ve ilgi alanını belirleyecek bir kadınlar kulübü muhakkak vardır.

Kadınlar-Kulübü1

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü
Turkcell akıllı kadınlar kulübüne üye olan kadınlar İpragaz, diaSa gibi çeşitli markalardaki ürünlere çok cazip indirimlerle sahip oluyorlar. 

turkcell-akıllı-kadınlar-kulübü

Kadın Yaşam Paketi nedir?: Yeni sezonun moda giysileri ne, güzellik bilgileri, yemek tarifleri ve bir kadının arayabileceği hemen her şey Turkcell kadın ve yaşam paketinde… Ücretsiz bir servis olan kadın yaşam paketi aldığınızda haftada 5 adet içerik kısa mesaj ile cebinize gelir.

Kadın yaşam paketi ile, yemek, moda, tasarım başlıklarına ve “Bugün Ne Pişirsem?” gibi kadınların ortak telaşelerine çözüm getiren tarifler, püf noktaları, öneriler, ücretsiz olarak cebinize geliyor.

Akıllı kadınlar fit yaşam servisi ile, form tutmak ve fit olmak için gerekli detaylar, fitness eğitmenlerince hazırlanan spor programları, bölgesel egzersiz videoları ile fazla kilolarınıza veda edebilir yahut formunuzu koruyabilirsiniz. Üstelik çok düşük bir ücret karşılığında…

Kadın yaşam Paketi’ndeki tüm kategorilerden çıkmak istediğinizde, IPTAL YASAM yazıp 2222’ye ücretsiz gönderebilirsiniz.

Bebeğimi Beklerken paketiyle, hamilelik sürecinde merak ettiğiniz, kafanıza takılan, danışmak ve sormak istediğiniz her sorunun yanıtı ücret karşılığı olmaksızın cebinize gelir.

[reklam id=1]

Abone olmak için HAMILE yazıp 2222’ye gönderin ve paketin tüm avantajlarından faydalanın.

Bebek sahibi olduktan sonra, bebeğinizi büyütürken, “Bebeğim Büyürken” paketi ile ücret ödemeden 0-2 yaş aralığındaki bebeğinizin sağlıklı büyümesine katkı sağlayacak bilgiler, tavsiyeler ve incelikleri alabilirsiniz. Abone olmak için BEBEK yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Servisteki aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde, IPTAL YEMEK ya da IPTAL MODA, IPTAL YAŞAM yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olmak için, KADIN yazıp 2222’ye ücretsiz olarak gönderip üye olabilirsiniz.

Değişik markalardaki cazip indirimlerden faydalanmak için şifre almanız gerekecektir. Şifre almak içinse KADIN SIFRE yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz.

Omo Kadınlar Kulübü
Güzel Evim, Ailem ve Ben, Kendine Zaman Ayır, Neşeli Tabaklar, Forum gibi bölümlerden oluşan Omo Kadınlar Kulübü, çocuklarını özenle yetiştirmek, kendini sürekli geliştirmek isteyen annelerin adresi niteliğinde bir kulüp.  OMO Kadınlar Kulübü‘nde yeni yani bilgiler öğrenmek ve paylaşmak mümkün. Üyelerinin, ilgilerini çeken konularda yorum yapabileceği, tüm bu aktiviteler sonucu ödül de kazanacağı Omo Kadınlar Kulübü, çocuk yetiştirme ve aile konularında annelere ışık tutuyor.

OMO-Kadinlar-Kulübü