Kalın Saç Maşası

tarafından
430
Kalın Saç Maşası

Kalın saç maşası saç tutamlarının daha hareketli, hacimli ve gösterişli olmasını isteyen kadınlar için hayli elverişli ve ideal neticeler veren bir maşa türüdür. Kalın saç maşası kullanımı ile saçlarda yürüdükçe zıplayan, büyük ve belirgin dalgalar elde edilebilir.

Kalın maşa yapımı da oldukça kolaydır. İyi bir cihaz ve biraz el alışkanlığı ile parlak, nemini yitirmemiş ve sağlıklı dalgalar elde edebilirsiniz. Maşa yapımı öncesinde saçların hem temiz hem de eğer kıvırcık yahut elektriklenmişse, düzleştirici ile düzleştirilmiş olması maşadan daha iyi netice alınmasını sağlayacaktır.

Kalın Saç Maşası 1

Kalın Maşa Saç Modelleri

Kalın maşa ile saç modelleri saçlarda dağınık, salaş, özgür ve doğal bir tını bırakır. Tek ihtiyacınız kalın bir maşa edinmek olacak. Artık pek çok marka tarafından saçları hem mükemmel şekillendiren; hem de yakmadan, kurutmadan, nemini almadan dalgalandıran ürünler satışa sunuluyor. Kalın saç maşası kullanımı ile saçlarda sanki herhangi bir işlem yapılmamışçasına doğal bukleler elde ediliyor.

[reklam id=1]

Kalın maşa markaları denildiğinde ilk akla gelenlerden biri olan Remington Ci5338 Pro Big Bukle saç maşası kalın dalgalar elde etmek için mükemmel bir alettir. Anti statik seramik kaplama ile saçlarda kabarmayı önler ve kalıcı bukleler meydana getirir.

Saçlar kabarmaz, yanmaz, kurumaz. Isı ayarı ile istenilen ısı elde edilebilir. Saçlarda 4 kata kadar daha parlak ve pürüzsüz bir görünüm elde edilir ve elektriklenme daha az olur. İyon özelliği sayesinde saçlar yüksek ısıya rağmen kurumaz.

Kalın Saç Maşası 2

Kalın Maşa Fiyatları

Arzum, Babyliss, Element, Remington, Arçelik, Philips gibi seçkin markaların 70 TL’den başlayıp, ebat ve ürün özelliklerine göre 300 TL’ye kadar çıkabilen maşaları mevcuttur.