Kalyon Oje ve Modelleri

tarafından
500
Kalyon Oje ve Modelleri

Kalyon markası, tırnak bakımı ve güzelliği alanında son dönemlerde adını duyurmaya başlayan ünlü markalardan birisi… 1980 yılında beri faaliyette bulunan marka, kuruluşundan bu yana insanlara sağlıklı ürünler sunmayı hedefliyor. Rengarenk oje çeşitlerinin yanında markanın tırnak bakım ürünleri de günümüzde en fazla kullanılan tırnak bakımı ürünleri olma özelliğinde.

Kalyon Oje ve Modelleri

Kalyon oje de, diğer oje markaları gibi geniş renk seçenekleri ve çeşitleri ile müşterilerine oje çeşitlerini sunuyor. Tırnakların renklendirilmesinde kullanılan bu ürünlerin aynı zamanda besleme ve bakım yapma özelliklerinden dolayı, tırnakların güçlenmesi ve daha sağlıklı olması sağlanıyor.

Tırnak güzelliği ve bakımı konusunda titiz olan bayanların beğenisini kazanan kalyon oje renkleri ve çeşitleri ile farklı modeller ortaya çıkarlabiliyor. Bu modellerin uygulanmasında değişik aparatların kullanımı ve tamamen uygulamayı yapan kişinin hayal gücü etkili oluyor.

[reklam id=1]

Hemen hemen her renkte farklı tonlarda oje çeşitleri bulunan markanın mat, simli, pullu ve parlak oje çeşitleri bulunuyor. Bu ojeler ile tırnaklarınızın yapısı, uzunluğu, giyim tarzınız ve yaşam tarzınıza uygun modeller tasarlayıp kullanabilirsiniz. Uzun süre tırnakta kalma özelliği bulunan bu markanın ürünlerini farklı kozmetikçilerde ve online satış mağazalarında bulabilirsiniz.

Kalyon Oje Faydaları

Kalyon oje, sadece tırnakları renklendiren ojeler üreten bir marka değildir. Tırnakları güzelleştirirken sağlıklı ve güçlü olmaları için de özel formüller geliştiren markanın, bu alanlarda özel ürünleri de mevcuttur. Kalyon ojenin tırnak bakımı için özel olarak tasarladığı ürünleri ve haklarında bazı detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Kalyon Oje ve Modelleri 2

Kalyon Oje Kurutucu: Oje sürmek çoğu bayan için zor bir iştir, ancak ojenin kurumasını beklemek daha da zordur… İki ya da daha fazla kat sürülen koyu ojelerin kuruması, diğer ojelere göre daha zordur. Acil durumlarda ojenin kuruması için Kalyon markasının özel oje kurutucu spreyi kullanılabilir. Ojeyi tırnak üzerine sürdükten 1-2 dakika sonra uzaktan spreyleyerek uygulanan bu ürün, kısa sürede ojenin kurumasına yardımcı olur.

Kalyon Oje ve Modelleri 3

Kalyon Tırnak Uzatıcı: Tırnakların daha sağlıklı ve daha güçlü olmasına yardımcı olmak için özel üretilen bu ürün, tırnakların daha çabuk uzamasını sağlar. Tırnakları besleyip sağlıkla uzamalarını sağlayan Kalyon tırnak uzatıcı, ojesiz tırnaklar üzerine bakım yapmak için uygulanabilir.

Ürün üzerinde yazan kullanma talimatlarına göre düzenli olarak bu cilayı kullanarak kısa sürede güçlü ve uzun tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Kalyon Oje ve Modelleri 4

Kalyon Acı Oje: Tırnak yeme alışkanlığı olanlar için son derece ideal bir ürün… Sürekli eli ağzında, tırnaklarını yeme çabasında olanlar için özel olarak üretilen bu ojeyi hem bayanlar, hem erkekler rahatlıkla kullanabilir. Özellikle tırnak uçlarına sürülen acı oje, tırnakların ağza götürülmesi ile dile geçer. Ağızda bıraktığı acı tat ile kişinin rahatsızlık duymasını sağlar ve tırnak yeme alışkanlığının yavaş yavaş kişiden uzaklaşmasına yardımcı olur.

Kalyon Oje ve Modelleri 5

Kalyon Oje Çözücü: Eski ya da kapağı açık kaldığı için kuruyan ojelerin yeniden kullanılacak hale gelmesi için bu ürün kullanılabilir. Bu üründen bir kaç damla kurumuş ojenizin içine damlatın. Sonra hızlıca çalkalayın. Sonuçtan memnun kalacağınıza eminiz.

Kalyon oje mantar önlemede de etkili doğal bir yapıya sahiptir. Tırnakları renklendirirken koruma sağlayan ve sağlıklı olmalarında etkili olan bu özel markanın ürünleri, uzun süre dayanıklı olmasından dolayı da tercih ediliyor.

Hemen hemen her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz bu markanın ürünleri, fiyat olarak da diğer markalara göre daha avantajlıdır. Avantajlı, uygun fiyatlarının yanında ürünlerinin de kaliteli olması, markanın sadece Türkiye’de değil, dünya çapında da tanınmasını sağlamıştır.