Kamasutra Teknikleri

tarafından
3353
Kamasutra Teknikleri

Kamasutra, Hindistan kökenli bir tür yaşam felsefesidir. Dünya genelinde nerdeyse her ülkede adını duyuran bu felfese, uzun yıllar önce bir kitap halinde ortaya çıkmıştır. Bireylerin toplum içinde daha mutlu, daha huzurlu ve daha başarılı olması için yaşadıkları anların tadını çıkarmaya yönelik bir düşünce biçimi olan kamasutrada, çiftler, aile bireyleri ve akrabalar ile ilişkiler mercek altına alınmıştır.

Kamasutra Teknikleri

Kamasutra kelimesi, ülkemizde de çok sık duyulan bir kelimedir. Genel olarak cinsellik alanında kullanılan bu kelime, hintçe “zevk kitabı” anlamı taşır. Gerçekten de kelime anlamı gibi zevk almaya ve zevk vermeye yönelik özel konulara değinen kamasutra kitabında, cinsellik alanına geniş yer verilmiştir.

Kamasutra Teknikleri 2

Çiftlerin arasındaki iletişimi güçlendirmek ve daha zevkli anlar yaşamaları için özel olarak belirlenen bazı kamasutra sevişme teknikleri vardır. Bu teknikler, alınan zevkin en yüksek seviyede olması için uygulanan özel tekniklerdir.

[reklam id=1]

Kamasutra teknikleri ve pozisyonlarının temel amacı erkek ve kadının en yüksek hazzı alarak cinsel birleşme yaşamasıdır. Bu anlamda çiftlerin ön sevişme sırasında birbirlerinin zevk noktalarına temas etmeleri, hoşlarına gidecek şekilde uzun uzun öpüşmeleri, tırnaklar ile tene yapılan baskılar, uzun okşamalar ve mümkün olduğunca uzun süre sevişme yaşanmalıdır.

Kamasutra Teknikleri 3

Ön sevişmenin uzun olması, yaşanacak tam birleşmeden alınan hazzın daha da yüksek olmasını sağlayacaktır. Bahsettiğimiz bu kamasutra teknikleri video anlatımı ile bazı özel kanallarda ya da internet sitelerinde yer almaktadır. Bu teknikleri en doğru şekilde uygulanması için ya bu videolardan ya da kamasutra teknikleri resimli anlatım, konularından yararlanılması gerekir.

Kamasutra Teknikleri 4

Tam anlamı ile kamasutra tekniklerinin uygulanması çiftler arasında geçen cinsel birlikteliğin farklı bir boyutta olmasını sağlayacaktır. Sıradan bir cinsel birleşmede alınan hazzın daha fazlasını alan çiftler, daha sık cinsel ilişkiye girmek isteyecek ve eşlerine daha fazla bağlanacaktır. Bu açıdan kamasutra teknikleri cinsel konularda ya da her hangi bir konuda sorun yaşayan çiftler için evlilik kurtarıcı özelliktedir.

Kamasutra Teknikleri 5

Kamasutra teknikleri ile ön sevişmenin ardından yine kitapta yer alan özel kamasutra pozisyonları ile zevkin doruklarına ulaşmak mümkündür.

Kamasutra Teknikleri 6

Kamasutra mutlu yaşam kitabında cinsellik alanında geniş bilgilere yer verilmiştir. Özellikle cinsel pozisyonlar kısmında 100’den fazla birleşme pozisyonunun resimli anlatımı mevcuttur. Bu cinsel pozisyonların genelinde hem kadın hem de erkeğin rahat edebileceği konumlar yer almaktadır.

Kamasutra Teknikleri 7

En fazla kabul gören ve uygulanan kamasutra pozisyonlarından 10 tanesini sizler için resimli olarak paylaştık.

Kamasutra Teknikleri 8

Kamasutra Teknikleri 9

 

Kamasutra Teknikleri 10