Karton Çantalar Nerelerde Kullanılabilir?

tarafından
167
Karton Çantalar Nerelerde Kullanılabilir?

Bazı şeyler hayatımıza yavaş yavaş girer ve gittikçe kullanımı artsa bile fazla göze batmaz. Göze batmadığı için de fazla söz edilmez. Hayat karmaşasında bunun fark edilmemesi doğaldır ancak her ne kadar bazı şeyler fark edilmese de hayatı kolaylaştırdığı gerçeği göz ardı edilemez. Bunlardan biri de karton çantadır.  Karton çanta sadece bireyin hayatına girmemiştir. Aynı zamanda firmalar için de çok kullanışlı bir hal almıştır. Çevreye de olduk ça faydali bir üründür.

Karton Çantalar Nerelerde Kullanılabilir? 1

İlk faydasına gelecek olursak özellikle bu fayda firmalar içindir. Firmalar için bir reklam aracı olarak kullanılır. Logolar bu çantanın üzerine bastırılır. Bir reklam için her zaman tonlarca para döküp büyük şeyler yapmak gerekmez. Bir çanta bile reklam aracı olarak kullanılabilir. Hem çanta dolaşsın hem reklamlar.

Bir diğer faydası özellikle kadınları ilgilendiriyor. Giyinmiş süslenmiş bir kadın eline rahatça bu karton çantayı alıp dolaşabilir. Bazen elde poşetle dolaşmak kötü bir görüntü yaratırken bu karton çantalar hem çok işinize yarayacak hem de şıklığınıza gölge düşürmeyecek. Zaten bir kadının elinde poşetle dolaşması ne kadar hoş bir görüntü oluşturuyor tartışılır.

[reklam id=1]

Tabii ki en önemli nokta geri dönüşümdür. Kağıttan üretildikleri için geri dönüşümleri kolaydır . Plastikler düşünüldüğünde doğaya verilen zarar gözler önüne serilir. Doğada yıllarca kalan plastikler yerine geri dönüşümlü bir çanta çok cazip bir fikir.

Çanta denildiği zaman tabii ki dayanıklılık çok önemlidir. Kağıt deyip geçmeyin dayanıklılığı gerçekten şaşırtıcı derecede iyi. Öyle de olması gerekiyor . Kalın tabanı ile içinde taşınan ağır eşyalar ve sivri eşyalar çantaya çok fazla zarar veremiyor ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Poşetler düşünüldüğü zaman da karton çantalar çok cazip gelmektedir. Kim elinde poşet ile sokaklarda dolaşmak ister ki ? Bir de  o poşet yırtılırsa hiç hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabilir.

Karton Çantalar Nerelerde Kullanılabilir? 2

Ayrıca istenilen baskılar bu karton çantaların üzerine basılabiliyor.  Ayrıca bütün yararların dışında oyun dahi oynanabilir bu karton çantalarla. Oldukça kullanışlı bir ürün olan karton çantalar gittikçe hayatımıza daha fazla yer almaktadır ve hem kendimize hem doğaya iyilik yapmış oluyoruz.