Keçeden Kapı Süsü Modelleri

tarafından
311
Keçeden Kapı Süsü Modelleri

Kahverengi olan, keçeden kapı süsü son zamanlarda gerçekten çok modadır. Keçeden yapılan kapı süsü genelde evlerin giriş kapısında kullanılıyor. Yeni evli çiftlere özel keçeden kalpli kapı süsü modelleri en fazla satılan modellerdendir. Kapı süsünde çan şeklinde ürünler kullanılır. Süsün alt kısımdan sallanan sesli çanlar kapı açıldığında ses yapar dolaysıyla dikkat çekicidir.

Keçeden Kapı Süsü Modelleri 2

Kapı süsünden aşağı doğru inen kalpler oldukça hoş durmaktadır. Süsün altında ikili çıkan kalpler dikkat çekicidir. Kalpler yuvarlak sünger içinde işlenir. Kalplerin yanında ise mutlaka bir nazar boncuğu olması oldukça dikkat çekicidir.

İnternette de satışı yapılan keçeden dış kapı süsü modelleri, için farklı fiyat aralıkları bulunur. Dolayısıyla seçim yapmanızı kolaylaştıracak alternatif ürünler bulabilirsiniz. Özellikle kadınların ilgisini çeken keçeden kapı süsü modeli için farklı renkler kullanılır.

[reklam id=1]

Kapısını süslemek ve eve gelen misafirlerin beğenisine sunmak için; keçeden kapı süsü modelleri tercih edebiliriz. Kapı süsleri keçeden erkek bebek odası veya kız bebek odası içinde yapılır. Kapı süsleri evde olmazsa olmazlarımız arasında yer alan ürünlerdir.

Kapı süsleri;  gerçekten göz alıcı desenlere sahip ürünlerdir. Okuyucularımıza belirtmek istediğimiz en önemli nokta ise yöresel olan kapı süsü modeli daha fazla işçiliklere tabi tutulduğundan dolayı farklı fiyat ile satılır.

Keçeden Kapı Süsü Modelleri 3

Günümüz Türkiye’sinde birçok model de üretilir ve desenleri farklıdır. Keçeden özel işçiliklerle inşa edilen kapı süslerini internetten de sipariş veriyor olmamız çok avantaj sağlar. Modern üretime tabi tutulan işçiliklerle üretilen keçe kapı süsü modellerinde kalite farkı olabilir. Yani işçiliği çok olan bir kapı süsünün fiyatı ve kalitesi diğerlerine nazaran değişiklik gösterir. Evde kullanımları ağır olmayan hafif süs ürünlerini alışveriş merkezlerinde de bulabilirsiniz.

Keçeden Kapı Süsü Modelleri 4

Çelik kapıda çok hoş duran keçeden kapı süsü modelleri hanımların vazgeçilmez süs ürünleridir. Turistik merkezlerinde veya internet sitelerinden tedarik edilen süslerde isterseniz isminiz de yazabilir. Ayrıca alışveriş mağazalarında satılan kapı süslerinde porselenden nazar boncuğu bulunur. Keçeden yapılan kapı süsleri evinizi hoş göstermek adına gerçekten çok idealdir. Kapı süsünde Hoş geldiniz şeklinde yazılar yazar.

Trabzon Uzun göle veya Fethiye saklı Göle gittiğiniz zaman yörenin kendine has yapısını anlatan tasarımı alabiliriz. Keçeden tasarlanan kapı süsü modellerini ülkemizde daha birçok turistik tesiste bulabiliriz. Yani tarihi dokusunu kaybetmemiş olan tesislerde uygun fiyata satılır. Genelde evli çiftlerin isimleri yer alan kapı süslerinde renkli kurdele kullanılır.

Keçeden Kapı Süsü Modelleri 5

Evlerimizde kullanılan mobilyaya uygun seçilen kapı süsü insanı ferahlatan üründür. Son zamanlarda sanat desenlerini yansıttığından dolayı alınan ürün olarak nitelendirilir. Ayrıca ince ve kalın modelleri olan kapı süsünde zengin renk ve desenler kullanılır.

Keçeden dokuma sanatı aslında oldukça ülkemizde oldukça önemlidir. Keçeden kalın ipliklerle dokuması yapılan kapı süsünde her boy kapı için ürün bulabilirsiniz. İstanbul Adalar iskelesine yakın yerlerde de çok satılan keçe yapımlı kapı süs modellerinde göz zevkimize hitap edecek şekilde ve farklı güzellikte ürün bulabiliriz.

Keçeden Kapı Süsü Modelleri 1

Keçeden yapılan kapı süsünde birçok doğal taşlar kullanılır. Kapı süsündeki birbirinden sıra dışı olan taşlar oldukça hoş durur. Geçmiş zamanlarda günümüze kadar gelen kapı süsünde kabarcık desenler bulunur. Dokuma sektöründe oldukça önemli sayılan süslerdir.

Emeklerle üretilen ürünlere kısa sürede ulaşabiliriz.  Evleri veya ofisleri süslemek adına en güzel ürün grupları arasında yer alır. Günlük hayatta çok araştırılan ürünlerdir. Çocuk veya genç odası için de yapılan kapı süs üstünde sağlık açısından önemli yere sahip olan doğal taşlar bulunur.