Kısa Gelinlik Modelleri

tarafından
1454
Kısa Gelinlik Modelleri

Her sezon aktif olan düğün organizasyonların da gelin adaylarının en büyük sorunudur uygun gelinlik bulmak ve giyebilmek. Her genç kızın hayallerini süsleyen bir gelinlik olsa da son yıllarda gelinlik piyasasında çıkan yeniliklerle hayalindeki gelinliğe yeni detaylar vermek ve dahası olsun isteyen gelin adayları o gecenin mükemmel olması için en iyisini istemektedirler.

Son zamanları en trend modelleri arasına giren ve birçok bayanın gözdesi haline gelen bu gelinlik modelleri çok fazla ilgi görmektedir. Rahatına düşkün bayanlar o en mutlu geceleri için bu tarz modellerli tercih ederek büyün gece hem şık hem de rahat hareket etmeyi planlayarak hayallerine ulaşıyorlar. Bu sayede gece boyu eğlenirken bir yandan da gecenin yıldızı olmayı başarıyorlar. Özellikle kısa boylular için gelinlik modelleri olarak tasarlanmış bu modeller birçok boy problemi yaşayalar için kurtuluş olmaktadır.

[reklam id=1]

Kısa Gelinlik Modelleri 2016

2016 kış sezonu modellerde en çok modeller arasına giren hatta yaz gelinlik modasının da başında gelen bu modelle bir çok gelin adayımızın tek tercihi haline gelmiştir. Özellikle sade bir nikah ile evliliğini taçlandırmak isteyenler için uygun olan bu model nikah sonrası üst değiştirmeden kutlama yaparak ve gezmek içinde oldukça kullanışlı bir model olmaktadır. Geniş ve fır fır detaylı, dar kesim, dekolteli, yırtmaç gibi birçok modeli bulunan bu gelinlikler en çok tercih edilenlerin başına geçmek üzere olmaktadır. Son yıllar da evlene ve yuva kuran birçok ünlünün de tercihi arasında yer almaktadır.

Kısa Gelinlik Modelleri 2016

Önü Kısa Gelinlik Modelleri

Son zamanlar da çokça düğünlerde rastlamaya başladığımız gelinlerde; önü kısa modeller aslında çokta şık durmaktadır. Eski gelinlik mantığından biraz uzak olsa da ve ilk başlarda çokça yadırgansa da ileri ki yıllarda daha da karşılaşacağımız bir model olacaktır. Oldukça da şık bir görüntü veren bu modeller özellikle kısa boylu bayanlar için çok avantaj sağlamaktadır. Biliyorsunuz ki kısa boylu bayanlar uzun ve kabarık gelinliklerin içinde daha da kısa görünmektedirler. Bu sebeple kısa boylular için gelinlik modelleri birçok gelin adayının kurtarıcı meleği halindedir. Kısa ve minyon bayan için uzun ve kabarık gelinlikler zor durumda bırakırken kısa ve mini gelinlikler onları bu durumdan tamamen kurtarmaktadır.

Önü Kısa Gelinlik Modelleri

Eski klişe olmuş ve demode olmuş gelinlikler arasında daha marjinal duran ve özellikle kısa boylu bayanlar için büyük bir alternatif olan bu gelinlik modelleri son yıllarda birçok gelinin en çok tercih ettiği modellerin başında gelmektedir. Birçok gelinlik tasarımcısı ünlü modacıların da son kreasyonlarının baş köşesini alan önü kısa veya kısa gelinlik modelleri modacılar tarafından da çok önerilmektedir. Bu modeller hem uzun boylu hem kısa boyu bayanlara yakıştığını söyleyen modacılar minyon tipli bayanların en çok tercihini bu modelden yana yapmaları konusunda sıkça uyarılarda bulunmaktadırlar.