Kızıl Saç Renkleri

tarafından
2940
Kızıl Saç Renkleri

Eğer sizin de aklınızdan saçlarınız için acaba kızıl saç renklerinden birini mi denesem sorusu geçiyorsa doğru yerdesiniz. Şüphesiz ki kendiniz için en doğru kızıl saç renklerini belirleyeceksiniz.

Ama her şeyden önce saç sağlığınızı gözden geçirmelisiniz. Saçınız bir önceki uygulamalarda çok hasar görmüş ve zayıflamışsa doğru kızıl saç rengini bulmak için saçınızın sağlığına kavuşmasını beklemelisiniz.

[reklam id=1]

Bunun yanı sıra saçlarınızda boya varsa kavuşmak istediğiniz o kızıl rengin ne kadar iyi tutup tutmayacağını da göz önünde bulundurmalı, bilgi sahibi kişilere danışmalısınız.

Kızıl Saç Renkleri 1

Kızıl Saç Renkleri Kimlere Yakışır

Tüm bunların yanı sıra şunu belirtmek lazım, kızıl saç renginin yakıştığı kadın yoktur! Kızıl saç rengini kendine yakıştıran kadın vardır. Çünkü kızıl denilince karşımıza kızıl kahve, kırmızı kızıl saç renkleri gibi birçok seçenek çıkmaktadır. Her ton belli bir ten rengine uyum sağlamakta ayrıca kaş ve göz renginiz bu kızıl tonlarının size ne kadar yakışacağında da büyük rol oynamaktadır.

Kızıl Saç Renkleri Kimlere Yakışır

Kızıl Saç Renkleri Nasıl Olur

Kendinize en uygun kızıl saç rengini seçmek isterseniz tek ihtiyacınız bir kızıl saç renkleri kataloğu! Kataloğa göz atarken sahip olduğunuz cilt tonuna göre dikkat etmeniz gerekenlere bakalım.Eğer açık bir cilt tonuna sahipseniz; saçınız için parlak ve canlı bir kızıl rengini seçmekten çekinmeyin, özellikle kırmızıya ve bakıra kaçan renklerin sizi soluk görünümden kurtaracağını bilin.

 Kızıl Saç Renkleri Nasıl Olur
Orta cilt tonlarına sahipseniz; koyu ve iddialı kızıl saç renklerinden kaçının, kahveye kaçan ve parlak olmayan kızıl tonlarının size çok daha yakışacağından emin olun.Son olarak koyu bir cilt tonuna sahipseniz; parlak ve iddialı kızıl renklerinden ziyade kestane kumral saç renklerine kaçan kızıl saç renklerinden birini seçin. Kesin bir şekilde kırmızıya kaçan tonlardan kaçının.

Kızıl Kahve Saç Renkleri

Ben kızıl ve doğal olmak istiyorum diyenlerin seçim yapması gereken renklerdir. Özellikle günlük hayatta kullanımı iddialı bir kızıldan daha kolaydır. Bu saç renkleri ile doğal saç modelleri kullanmanız sizi daha natürel bir görünüme kavuşturacaktır.

Kızıl Kahve Saç Renkleri

Kızıl Kırmızı Saç Renkleri

Eğer kızıl saç renginizle iddialı olmak istiyorsanız bu renkler tam size göre ama makyajınızdan tutun, yaptığınız kıyafet seçimine kadar özenli olmanız gerekir. Çünkü kızıl kırmızı saç renkleri her renk ve tonuyla uyumlu olmayabilir.

Kızıl Kırmızı Saç Renkleri
Eğer kızıl saç rengini uzun süreli kullanmayı düşünüyorsanız kesinlikle kendi saç renginizden daha açık bir kızıl tona boyatmayın. Böylece kızılın keyfini daha uzun sürmüş olursunuz. Saçınızı seçtiğiniz kızıl saç renklerinden birine boyattıktan sonra saç rengi koruyucu bir şampuan almayı ve düzenli şekilde bakım yaptırmayı ihmal etmeyin. Eğer bu yazıdan sonra kendinize en uygun kızıl saç rengi tonunu bulduğunuzu düşünüyorsanız, emin olmak için son kez bir kızıl saç renkleri kataloğuna göz atmanızı tavsiye ederiz.