Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemleri

tarafından
20712
Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemleri

Koltuk Altı Beyazlatma Yöntemleri
Koltuk altları, istenmeyen tüylerden arındırılırken tüy dökücü kremler, tüy alma cihazları, ağda gibi işlemler yüzünden; havasız kalma, terleme, ölü hücre birikimi, alkol içeren deodorantlar, aşırı sigara tüketimi ve obezite gibi sorunlar nedeniyle zaman içinde kararır.Koltuk-Altı-Beyazlatma-Yöntemleri1

Aksilla olarak da bilinen koltuk altında, kararma eğilimi daha çok esmer tenli kadınlarda görülür. Koltuk altı kararması, beyazlatıcılar, kremler, lazer epilasyon işlemi ve doğal çözümlerle giderilebilir.

Koltuk altı Beyazlatma İçin Kremler
Eczanelerden temin edilecek özel koltuk altı beyazlatıcı kremler sayesinde, bu sorundan kurtulmak mümkündür. Star White, Herba Derm, Whitening Cream, Dermosin Gold gibi değişik markalardaki beyazlatıcı kremleri belirli periyotlarda koltuk altınıza tatbik ederek, kararma sorununu bertaraf edebilirsiniz.

[reklam id=1]

Koltukaltı Beyazlatma İçin Maskeler

  • 1’çay kaşığı, elma suyu, limon suyu ve vazelini karıştırın, koltuk altınıza 1 dakika masaj yaparak sürün, Kuruyunca su ile yıkayın be bebek pudrası tatbik edin.
  • 1 yemek kaşığı yoğurt, 1’er tatlı kaşığı pirinç unu ve sirkeyi cam bir kasede karıştırın ve koltuk altınıza yedirin, 15 dakika bekleyen maskeyi su ile temizleyin. Bebek pudrası uygulayın. Haftada iki kez uygulayabilirsiniz.
  • 1’er yemek kaşığı yoğurt ve limon suyu ile 1 çay kaşığı balı karıştırıp koltuk altınıza sürün. 20 dakika bekletip yıkayın ve bebek pudrası sürün.

Koltuk-Altı-Beyazlatma-Yöntemleri2

Koltuk altı beyazlatma işlemi profesyonel ve doğal çözümlerle halledilebilir. Lazer epilasyon yahut peeling yöntemleriyle de koltuk altı beyazlatma sürecini yönetebilirsiniz.