Lady Gaga Saç Modelleri

tarafından
253
Lady Gaga Saç Modelleri

Lady Gaga’nın saç modelleri de kendisi gibi sıra dışıdır. Bu farklılığı siz de yaratmak istiyorsanız ufak doneler ile kendinize uygulamanız mümkündür. Özel bir davette veya bir doğum günü partisi için Lady gaga saç modelleriyle fark yaratın. Şunu da söylemeden geçmeyelim ki bu saç modellerinin tamamlayıcıları aynı zamanda kıyafetlerdir.

 

Çılgın topuzlar

Öncelikle uzun saçlara sahip olmanız şarttır. Saçlarınızın ön kısmını boşta bırakarak, arkadaki saçlarınızı önce düz bir topuz yapmalısınız. Sonrasında ise ön kısmını fırça yardımıyla öndeki saçları kabartıp tel toka yardımıyla kendinize yakışan tarzda tutturabilirsiniz. Lady gaga saç modelleriyle fark yaratın işte çılgın bir topuza sahip oldunuz. Geriye kıyafet ile kombine etmek kaldı.

Küt ve Kalın Kahkül

Bu model çok sıra dışı olmasa da Gaga’nın saç renginde uygulandığında oldukça farklı bir saça sahip olabilirisiniz. Farklı taç veya toka ile renklendirebileceğiniz bu model sayesinde kendi tarzınızı yaratmanız mümkün.

[reklam id=1]

Kurdele Topuzu

Tam olarak topuz olarak anılmasa da kurdele topuzu ile parti organizasyonunuza farklılık katabilirsiniz. Saçlarınız uzun ve tek ren ise, bir postiş ile bunu yapmanız mümkün. Postiş alırken saçınıza olan uygunluğa ve kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Aynı renkte veya zıt bir renkte postişi kurdele yaptıktan sonra Saçınıza taç takarmış gibi tel tokalar ile tutturduktan sonra artık hazırsınız.

 

Metalik Gri ve Kabarık Saçlar

Oldukça cesaret isteyen bir renk olmakla birlikte son zamanlarda sıkça rastladığımız bir renk halini almıştır. Bu renkte saçın gür olmasında fayda vardır. Gür saça uygulandıktan sonra, saçlarınıza hafif bir düzlük kazandırarak bu modeli sonuçlandırmanız mümkün. Ayrıca maşa ile bukleler yaparak saçınıza hacim katabilirsiniz. Buklelerinizi isterseniz kabartarak da kullanabilirsiniz. Saçınız gür değilse bu yöntem daha çarpıcı olacaktır. Saç rengi değişiminize kuaförden başlayarak start verebilirsiniz.