Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

tarafından
1941
Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

Lazer epilasyon işlemi vücuttaki istenmeyen tüy ve kılların kalıcı olarak yok edilmesi işlemidir. Bu işlem için lazer epilasyon aleti gereklidir. Lazer epilasyonda özel lazer ışıkları orta deriye kadar işleyerek kıl ve tüy köklerinin yakılması ve kıl, tüy üreten hücrelerin yok edilir. Bu yok edilme sonrası lazer epilasyon uygulanan bölge de tekrardan tüy veya kıl oluşumu çok düşük bir ihtimaldir. Eğer kronik bir hastalık yok ise tekrardan bir tüy veya kıl üretimi olmayacaktır. Ancak kronik bir rahatsızlık var ise tekrar tüy ve kıl oluşum riski vardır.

Genel olarak tercih edilen yöntem bu işlemin güzellik merkezlerinde veya tıbbı kuruluşlarda gerçekleştirilmesidir. Bu durumlarda seanslara zamanında gidilmesi, seanslara düzenli olarak gidilmesi ve aksatılmaması gerekir. Ancak bu şekilde tam sonuç alınabilir. Ancak kimi zaman işlerin yoğun olması veya vakit bulamama sorunları yüzünden seanslar aksatılabiliyor. Bunun önüne geçmek için ise piyasada satılan lazer epilasyon cihazlarından alınması ve evde uygulama yapılması da uygundur.

Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları 1

 

Evde Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları

Vakit bulamamaktan ötürü veya seanslara düzenli gidemeyecek kişiler için evde lazer epilasyon uygulanabilir. Bunun için evde lazer epilasyon yapmaya uygun cihazlar alınmalıdır. En iyi sonucu verebilecek evde lazer epilasyon aletleri ise şöyle sıralanabilir.

[reklam id=1]

  • Philips Lumea IPL SC2006/11 Tüy Alma Sistemi: Philips Lumea IPL SC2006/11 Tüy Alma Sistemi dermatologlar ve plastik cerrahi uzmanları tarafından onaylanmakta ve tavsiye edilmektedir. Bu lazer epilasyon aleti barındırdığı 5 ayrı ışık seviyesi ile, yüz, sırt, omuz, koltuk altı ve genital bölge de bulunan istenmeyen tüy ve kılların alınması işlemi için gayet uygundur. Piyasa fiyatı ise şu anda 1200 lira ile 1600 lira arasında değişmektedir.
  • Remington IPL 6000F i-Light Pro Yüz ve Vücut IPL Tüy Alma Sistemi: Evde uygulandığı zaman gayet iyi sonuçlar ortaya koyan bir diğer cihaz ise Remington IPL 6000F i-Light Pro Yüz ve Vücut IPL Tüy Alma Sistemi. Genel anlamda bu cihaz için fiyat ve performans ürünü denilebilir. Kişisel bakım konusunda 50 yıllık tecrübesi olan Remington güvencesi ile piyasaya sürülen bu cihazı evinizde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternet üzerinde ki alışveriş sitelerinden rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünün piyasa fiyatı ise 900 lira ile 1300 lira arasında değişim göstermekte.

 

Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları 2

  • Silk’n Glide 150.000 Işık Atımlı Epilasyon Aleti GL15PE1TU001: Genel anlamda iyi bir ürün olan Silk’n Glide 150.000 Işık Atımlı Epilasyon Aleti GL15PE1TU001 hoş tasarımı ile dikkat çekiyor. Açık tenlerde en iyi sonucu verebilen bu cihazın kötü yönü ise doğal koyu tenli olanlar, esmer tenli olanlar ve bronzlaşmış ciltlere sahip kişilerde pek iyi sonuç ortaya koyamaması. Koyu renk tenlerde iz bırakma riski mevcut. Piyasa fiyatı ise 750 lira ile 900 lira arasında değişmekte.
  • Rowenta EP9870 IPL Derma Perfect Precision Epilasyon Cihazı: Rowenta kalitesi ile piyasaya sürülen bu cihazı da yüz hariç vücudun her bölgesinde uygulama şansınız var. Piyasa fiyatı ise 1600 lira ile 1800 lira arasında değişmektedir.
  • Babyliss Epilateur Home Pulsed Light G920E: Fiyat performans ürünü olan Babyliss Epilateur Home Pulsed Light G920E piyasa da zor bulunan cihazlardan. Yurtdışından sipariş edilebilir. Fiyatı ise 650 lira ile 800 lira arasında değişmekte.
  • Braun Lazer Epilasyon Aleti: Evde lazer epilasyon yapmak isteyenler için ortaya güzel sonuçlar çıkartabilen bu ürün piyasa da 1200 lira gibi bir fiyata bulunabilmektedir.