Loreal CC Krem

tarafından
271
Loreal CC Krem

Makyaj yaparken kullanılan CC kremlerde, ultra çift katmanlı akışkan doku meydana gelmesi gerekir. Güneş koruma faktörü olan UVA ve UVB filtreleme özellikleri bulunan CC kremlerde yapı ok fazla önemlidir. Birçok CC kremde kanser riski bulunur. Fakat loreal paris cc krem kanser riski olmayan kremlerdendir.

Loreal CC Krem 1

Loreal cc krem yağlı, çok sivilcesi olan veya çok fazla lekeli ve karma ciltler için uygun olan kremdir. Hassas ciltler de de kullanıma uygun olan krem ciltte asla sivilce yapmaz. Cildi parlatmadan makyaj yapmak için kesinlikle loreal cc krem tercih etmek gerekir. loreal cc krem ciltte doğal duran ve anında emilen özelliğe sahiptir.

Loreal CC Krem Kullanmak İçin Nedenler

Loreal CC krem, her cilt tipi için uygundur. Güneş koruma faktörünün yanı sıra, cilde yağlılık hissi vermeden makyaj yapılmasını sağlar. Koruma losyonu ile birlikte satılır. Cildin mat ve sağlıklı görünmesi için yardımcıdır. Cildin yapısına zarar vermeden mineral birleşimleri ile cilt bakımı sağlar.

[reklam id=1]

 • loreal cc krem cildin yaşlanmasına neden olmadan makyaj yapılmasını sağlar.
 • Loreal CC krem yüz veya cilt kanseri riskini azaltacak ham maddeden üretilir.
 • İçinde mineral desteği olan yardımcı malzemeler ile kısa sürede makyaj yapılmasını sağlar. Yüzün çok daha mat görünmesi için destektir. Karma cilt içinde oldukça ideal olan Loreal CC kremi hızı emilim desteği olmasından kaynaklı kullanıyorlar.
 • Termal su ile zenginleştirilmiştir.
 • Güneşe uzun süre maruz kalanların kullandıkları üründür
 • Işıltılı görünmeniz adına yardımcıdır.
 • Tüm dokulara hitap eder.
 • Katı formüllü olan krem değildir. Kadifemsi ve çok hafif olan bir dokusu bulunur.
 • CC krem olarak kadifemsi bir yapısı olmasından kaynaklı tüm dokulara hitap eder.
 • Akışkan dokusu olmasından kaynaklı karma cilt içinde uygundur.
 • loreal cc krem güneş ışınlarına karşı çok fazla dayanıklıdır.
 • loreal cc krem UV ışınlarına karşı %35 ve SPF 25 oranında koruma sağlar.
 • SPF50 koruma görevi gören CC kremi ultra akışkan dokusu olduğu için tercih edebiliriz.
 • loreal cc krem cilt üzerine pürüzsüzlük olmadan makyaj yapışılmasını isteyenlerin tercihleridir.

Loreal CC Krem 2

loreal cc krem yüzde çok fazla doğal duran bir makyaj elde edilmesi adına kullanılır. UV ve diğer zararlı ışıklar karşı dayanıklıdır. Cilt üzerinde meydana gelen güneş yanıklarını delege etmenizi ve çilleri kapatmanızı sağlar. Parafen olmayan formül içerikli maddeler ile üretilir. Güneşte uzun süre kalmak zorunda olan kişilerin tercih ettikleri kremdir.

Loreal CC Krem Yeşil

CC krem arayışlarınıza yardımcı olan Loreal markası son zamanlarda loreal cc krem yeşil ürünleri ile satış yapıyor. loreal cc krem yeşil modeli ise, cilt üzerinde, SPF 50 derecelik bir koruma sağlaması ile bilinir. Bu nedenle loreal cc krem kullananlar birçok güneş koruyucudan çok daha fazla ekili olduklarını söylemektedirler. Loreal cildin çok daha mat görünmesi için akışkan yeşil CC kremi üretir.

CC krem yeşil tip ürünü çok hoş kokan üründür. Son derece etkili olan ürünü hassas cilt üzerinde de kullanabilirsiniz.

Loreal CC Krem 3

Meyvemsi, nane özleri ve vitamin içeriği olan krem çiçek özellikli kokuları ile sizi büyüler. Hafif krem formundaki yapısı olan CC krem akışkan yapıdadır. Cildin zararlı ışınlara karşı korunmasını sağlar.

Loreal cc krem fiyatı 85,50 TL’dir. Mexoryl içerikli olan minerali CC krem çok daha fazla akışkan dokusu olmasından dolayı 85 veya 95 TL arasındaki değişen rakamda satılır. İnternet üzerinden veya alışveriş merkezinde de bu fiyata ürünleri tedarik edebiliriz.