Max Factor Fondoten Çeşitleri

tarafından
47
Max Factor Fondoten Çeşitleri

Fondoten, makyaj yapmayı seven bayanların mutlaka makyaj çantasında bulunan ürünler arasındadır. Sürümü, kullanımı, cilde verdiği pürüzsüz görüntü ile kaliteli makyajın olmazsa olmazları arasında yer alan fondotenler, kaliteli markaların ürün yelpazelerinde yer alıyor. Bayanların kullanmayı çok sevdiği, markalar arasında yer alan Max Factor’un en sevilen fondoten çeşitlerini siz için araştırdık.

Max Factor Fondoten Çeşitleri 1

Kaliteli ve uygun fiyatlı makyaj ürünleri denilince ilk akla gelen markalardan birisidir Max Factor… Göz makyajı, cilt makyajı ve dudak makyajında kullanılan her türlü ürünü bünyesinde barındıran marka, kullanıcılarının tüm isteklerini ürünlerinde karşılamayı hedefliyor.

Bakım ve güzelliğine önem veren bayanların ciltlerine zarar vermeden güzelleşmelerini sağlayan markanın en çok tercih edilen fondoten çeşitleri ve haklarında kısa bilgileri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

[reklam id=1]

Max Factor Facefinity: Cilt üzerindeki kusurların, pürüzlerin kapatılmasında kullanılan pudra halinde satılan bir üründür. Cilt üzerinde yer alan pürüzleri giderirken doğal ve mat bir görüntü sağlar. Orta ve açık tenliler için uygun olan bu ürün, cildin gün içindeki yap dengesini korur. Yumuşak dokulu olan bu ürün, kendisi gibi yine yumuşak yapılı bir sünger ile cilde uygulanır. Cilt makyajında fondotenden sonraki aşama olarak cildin her yerine sürülerek kullanılır.

Max Factor Miracle Touch: Ayrıca kapatıcı ve pudra gerektirmeyen özel formulü bulunan bu ürün, her tür ciltte kullanılabilir. Dermatolojik testlerden geçerek onaylanan Miracle Touch, hassas ciltlerde de güvenle kullanılabilir. Farklı ten renklerine uygun renk seçenekleri bulunan bu ürünü Max Factor ürünlerinin bulunduğu her yerden satın alabilirsiniz.

Max Factor Fondoten Çeşitleri 2

Max Factor Pan Stick: Yağ içeren yapısı bulunan bu özel ürün, en ince kırışıkların bile kapatılmasında kullanılabilir. Cilt lekeleri, renk bozuklukları ve ciltte yer eden doğum lekesi gibi renk farklılıklarının kapatılmasında kullanılabilir. Yoğun yapısı ile çok kolay sürülen ve kullanılan bu ürün, günlük makyaj için idealdir.

Max Factor Lasting Performance: Hassas ciltleri tahriş etmeden kullanılabilen bu ürün, geniş renk seçeneklerine sahiptir. 8 saate kadar dayanan kapatıcı özelliği bulunan bu ürün, başka yerlere bulaşma konusunda da avantaj sağlar.

Max Factor Fondoten Çeşitleri 4

Max Factor Fondoten Fiyatları

Max Factor ürünlerinin satışının yapıldığı her yerde bulabileceğiniz fondoten çeşitlerinin genel fiyatlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

  • Max Factor Facefinity: 60,90 TL
  • Max Factor Miracle Touch: 69,90 TL
  • Max Factor Pan Stick: 38,40 TL
  • Max Factor Lasting Performance: 30,80 TL

Max factor fondoten yorumları geneline baktığımızda bayanların bu ürünlerden memnun oldukları gözlemlenmiştir. Cilt yapısı ve ten rengine göre seçiminin yapılabileceği bu ürünler, ciltteki pürüzleri ve kırışıkları gidermek için kullanılabilir. Cilt makyajının olmazsa olmazı olan bu fondotenleri kullanım talimatlarına uygun şekilde uygulayarak kusursuz sonuç elde edebilirsiniz.

Max Factor Fondoten Çeşitleri 3

Max Factor ürünleri, cilde sürülürken, özel aparatlarının kullanılması gerekir. Cilde zarar vermeden nazikçe uygulanan bu ürünler, normal şartlarda suya dayanıklıdır. Ciltte doğal bir görüntü elde edilmesini sağlayan fondotenler, renk tonu dengelemek, kırışıkların kapatılması ve daha canlı bir cilt için kullanılabilir.

Diğer makyaj malzemeleri ile uyumlu şekilde kullanılan fondotenleri tek olarak satın alabileceğiniz gibi set halinde de satın alabilirsiniz. Ünlü çoğu markanın olduğu gibi Max Factor’ün de makyaj setleri vardır. Bu makyaj setlerinde yer alan ürünler, birbirleri ile tam uyum sağlayan ürünlerdir. Eğer yeni makyaj ürünlerine ihtiyacınız varsa bu setlerden satın alıp kullanmanız daha idealdir.