Nadixa Sivilce Kremi

tarafından
10364
Nadixa Sivilce Kremi

Nadixa Sivilce Kremi
Nadixa krem, bakterilerin sebep olduğu cilt enfeksiyonları üzerinde son derece etkili bir antibiyotiktir. Çoğunlukla yaşı genç olanlarda görülen kıl kökü civarında yaşayan bakterilerin varlığıyla oluşan iltihaplı kabarcıklar ve akne vulgaris denilen sivilcelerin tedavisinde kullanılan medikal bir kremdir.

Nadixa Krem Nasıl Kullanılır?

Nadixa kremi temizlenmiş cilde pamuk yardımıyla ince bir tabaka halinde yayın ve dairesel hareketlerle masaj yaparak iyice yedirin. İlaç kullanımı sonrası kızarıklık, tahriş gibi durumlar hasıl olursa derhal ilaç kullanımını kesin ve hekiminize danışın. Nadixa krem, hekimin önerdiği sıklıkta ve dozda kullanılmalıdır, hekime danışmadan kullanılması sakıncalıdır.

Nadixa Kremin Faydaları
Nadixa krem ne işe yarar sorusunun cevabını; Nadixa krem ciltteki bakterileri yok eder, iltihaplı sivilceleri kurutur, kıl kökü etrafında yuvalanan bakterileri öldürür ve ileri derecedeki akne vakalarını tedavi eder şeklinde yanıtlamak mümkündür. Nadixa krem kullananlar, kremin gayet etkili olduğunu, sivilcelerde gözle görülür azalmalar gördüklerini belirtiyor. Nadixa kremden çok fazla randıman alamadığını söyleyen hastalar olsa da, genel kanı, kremin iyi olduğu yönünde.

[reklam id=1]

Nadixa Sivilce Kremi1

Nadixa Krem Yan Etkileri

  • Nadixa kremi sürdükten sonra ciltte kızarıklık, yanma, kaşıntı gibi hassasiyetler belirirse vakit kaybetmeden hekiminize başvurun.
  • Nadia krem nadiren ciltte kuruma ve çatlaklıklara sebep olabilir.
  • Egzama hastalığı olanlar doktora danışmadan kullanmamalıdır.
  • Yüz, dil, dudak ve boğazda nefes darlığı, şişlik yaparsa, ilaç kullanımını kesin ve hekiminize danışın.
  • Gebelik sürecinde Nadixa krem kullanılması sakıncalıdır, bebeğe geçebilir.

Nadixa Krem Fiyatı: Nadixa krem 2015 satış fiyatı 21 TL’dir