Nilera Okyanus Sabunu

tarafından
5720
Nilera Okyanus Sabunu

Nilera Okyanus Sabunu

Cilt güzelliğinde temizliğin rolü yadsınamaz. Gözenekleri genişlemiş; yağ, kir ve siyah nokta dolu; akne ve sivilce izleri belirgin, çok kuru yahut çok yağlı, pürüzlü bir cildin güzel gözükmesi beklenemez. Siyah nokta ve yağdan arınmış, gözenekleri sıkı ve pürüzsüz bir cilt için disiplinli bir günlük bakım ve düzenli bir cilt bakımı şarttır.

Nilera Okyanus Sabunu

Gündelik bakımda kullanılacak ciltle uyumlu ve teskin edici sabunlar hem cildin temiz kalmasını sağlar, hem de cildin ihtiyaç duyduğu nemi ve mineralleri temin ederek cilde gündelik bakımını yapar. Formülünde gliserin olan Nilera okyanus sabunu, adıyla müsemma olacak biçimde, kokusunda okyanus esintileri taşır. Dikdörtgen, açık mavi ve şeffaf yapıdaki Nilera okyanus sabunu yağlı ve siyah noktalı ciltler için tasarlanmıştır; ferah ve tazeleyici özelliği ile her gün kullanım için uygun bir sabundur. Okyanus suyu ve yosun özleriyle formüle edilen Nilera, cildi hem temizler hem de yaşlanmaya karşı korur.

[reklam id=1] 

Okyanus Sabunu Faydaları  

  • Gliserinli ve okyanus esintili Nilera sabun cilde nem takviyesi yapar, esneklik kazandırır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.
  • Düzenli Nilera sabun kullanımı ile cilt gözenekleri açılır, toksinler atılır.
  • Nilera okyanus sabunu kullananlar ciltlerinin pürüzsüz bir görünüm aldığını, sivilcelerinin iyileştiğini ve hatta yüz çillerinde azalma dahi görüldüğünü belirtmişler.  
  • Okyanus gibi ferah bir kokuya sahip olan Nilera sabun, diğer sabunlar gibi yıkadıktan sonra ciltte gerilme oluşturmuyor hatta aksine deriye yumuşak ve elastik bir yapı kazandırıyor.
  • Yüzdeki kızarıklıkları hafifletiyor.
  • Yağlı ve siyah noktaları yoğun olan ciltler için tasarlanmış olan Nilera sabun, muhteviyatındaki %50 gliserin ile iyi bir PH dengeleyicisi ve nemlendirme özelliği olan bir cilt destekçisidir.
  • Nilera sabunun en etkili özelliklerinden biri gözenekleri açmasıdır. Gözenekleri açma ve cildin rahatça nefes almasını kolaylaştırma hususundaki rolü büyüktür.
  • Gözeneklerin açılmasını sağladığı için, aknelerin de ciltten kolaylıkla tahliye edilmesine etki etmiş olur.
  • Nilera sabun, palmiye yağı ve Hindistan cevizi yağı ihtiva eder. Palmiye yağının yoğun miktarda E vitamini içerdiği, Hindistan cevizi yağının ise nemlendirme konusunda uzman olduğu düşünüldüğünde, cildin yaşlanmasını geciktiren bir sabun olduğunu söylemek de yanlış olmaz.

nilera okyanus sabunu fiyati

Nilera Okyanus Sabunu Nasıl Kullanılır   

Günlük kullanıma uygun olan Nilera okyanus sabunu, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılabilir. Nilera sabunla cildi köpürterek bol suyla yıkamak, ciltte bekletmemek ve kalıntı kalmayacak şekilde durulamak gerekir. Doğrudan güneş ışığı alan ve nemli ortamlardan uzak tutulması gerekir.

Nilera Okyanus Gliserinli Okyanus Sabun Fiyatı: Nilera sabun eczanelerden 22.40 TL fiyatla temin edilebilmektedir.