Oje Hangi Eşyaları Boyamada Kullanılabilir?

tarafından
421
Oje Hangi Eşyaları Boyamada Kullanılabilir?

Hemen her kadının özellikle genç kızların evinde mutlaka bulunan oje el bakımının vazgeçilmezidir. Sınırsız renk seçeneği, matı, parlağı, simlisi ve hatta opağı şeffafı ile kadınları bastan çıkarır. Bunun yanı sıra kolay uygulanabilirliği ile insanların yaratıcı taraflarını ortaya çıkarmada kullanabileceği bir üründür. Hızlı kuruması, kapatıcı özelliği ve dayanılmaz renkleri ile göz alan oje hangi eşyaları boyamada kullanılabilir?

Oje Hangi Eşyaları Boyamada Kullanılabilir?

Tokalar: Çıtçıt ya da tel tokalar rengârenk boyanarak baştan yaratılabilir.

Cam malzemeler: Kavanozlar, su şişeleri, bardaklar ev ve mutfak renklendirmek için birer potansiyel.

Seramik malzemeler: Tabaklar, kâseler, kupalar hiç beklenmedik birer el yapımı hediyeler halini alabilir.

Ahşap ürünler: Tepsiler, makyaj kutuları ojelerin sınırsız renk ve çeşidinden faydalanarak boyanabilir böylece ahşap boyama dünyasına yepyeni tasarımlar eklenebilir.

[reklam id=1]

Takılar: Takmaktan sıkılan ve bir kenara atılan takılar oje ile boyanarak tekrar kullanıma hazır hale getirilebilir.

Deniz taşları, kabukları: Sahilde gezerken dayanamayıp toplanılan o güzel deniz kabukları, taşlar rengârenk bir hale getirebilir, el işi süslemelerinde ya da ev dekorasyonunda kullanılabilir.

Aydınlatıcılar: Evlere yeni bir soluk getirmenin en etkili yoludur aydınlatıcılar. Abajurlar hatta ampuller boyanarak odanın her bir yanına yansıyan bireysel dokunuşları seyretmek ayrı bir keyif katacaktır.

Telefon kılıfları: Herkesin hemen her an yanında olan telefonların kılıfı da tarz ve yaratıcılığı yansıtmak için boyanabilecek eşyalar arasında.

Oje Hangi Eşyaları Boyamada Kullanılabilir? 1

Giysi düğmeleri: Düğmeler boyanarak giysilere bambaşka bir hava katılabilir.

Evlerin demirbaşları: Koltuk ya da yatakların ayakları, kolları ya da göze takılan diğer bir parçaları boyanarak yaşam alanlarının havası baştan ayağa değiştirilebilir.

Mutfak malzemeleri: Kepçe, kaşık, çatal, çay kaşıkları hatta ekmek kesme tahtalarının gıda değmeyen tarafları rengârenk oje dokunuşları ile harika birer sunum ve dekoratif eşyalara dönüşebilirler.