Ombre Saç Renkleri

tarafından
15296
Ombre Saç Renkleri

Ombre Saç Renkleri
Ombre saç modası hem boyalı hem de doğal saçlara uygulanabilir. Ancak seçeceğiniz ombre saç boyasını, saçınızın rengine göre belirleyin. Modanın büyüleyici renklerini saçlarınızda taşıyın.

Ombre saç modasının temelinde iki farklı stil yatıyor. Ombre saç koyudan uca doğru açılarak ya da açıktan uca doğru giderek koyulaşarak kendini gösteriyor.

Ombre Saç Renkleri:
-Boyalı ve doğal saç şekillerini bir araya getiren renk açan ombre boyası ile saçlarınızı koyudan açığa doğru boyayabilirsiniz.

  • Koyu kahve saçlarda karamelize
  • Kahve ve kumral saçlarda sarıya dönük renk elde edebilirsiniz.

[reklam id=1]

– Saçlarınız çok koyu renk değilse, renk veren ombre boyası tam size göre. Renk veren ombre çeşidi ile elde edeceğiniz ombre saç renkleri;

  • Saç uçlarında kızıl renk oluşturan ombre saç boyası
  • Uçlarda karamel renk oluşturan ombre saç boyası

Ombre saç boyasını seçerken dikkat edilmesi gerekenler: Hayalinizdeki ombre saç renklerini ünlülerin nasıl kullandığına bakın. Önce mevcut saçınızın, istediğiniz ombre saça ne kadar uyumlu olduğuna karar verin. Seçtiğiniz saç renginin cilt tonunuzla aynı olmamasına dikkat edin. Eğer saçlarınız istediğiniz ombre saç boyasıyla doğru geçiş sağlamayacaksa, önce saçlarınızın tümünü boyayın. Aradan birkaç hafta geçtikten sonra ombre saç boyasını, bir tarak yardımıyla saçlarınıza sürün. Yıkadıktan sonra yeni halinize siz de çok şaşıracaksınız.