Örgü Bebek Battaniyesi

tarafından
222
Örgü Bebek Battaniyesi

Örgü bebek battaniyesi, aileye katılan yeni ve minik birey için, o henüz doğmadan yapılan hazırlıklar ve koşuşturmalar malumdur. Elde örülen yelekler, hırkalar, patikler, bere ve atkılar, tulumlar, pelerinler ve tabii ki battaniyeler oldukça kıymetlidir.

Örgü Bebek Battaniyesi

Bir bebeğe götürülecek en güzel hediyelerden birisi de işte bu el örmesi ürünlerdir. Bebek battaniyesi örgüden yapıldığında hem bebeği ısıtır hem de görsel şölen sunar. Sözgelimi hanım dilendi bey motifleriyle hazırlanmış bir battaniyenin seyrine doyum olmaz.

Siz de kendi bebeğiniz veya eşin dostun bebeği için sevimli mi sevimli, hem albenili hem de kullanışlı battaniyeler örmek istiyorsanız ama nereden başlayacağınız bilemiyorsanız bebek battaniyesi örgü modelleri anlatımlı örneklerle işe başlayabilir, işi öğrenip kendinizi geliştirdikçe el örgüsü bebek battaniyesi konusunda uzman bile olabilirsiniz.

[reklam id=1]

Bebek Battaniyesi Örgü Modelleri

El örgüsü bebek battaniyesi örmek için çok alternatifiniz var. Hem örgünün çeşitleri, hem de malzeme açısından çok seçenek var. Sadece şişle değil tığla da harikulade motifler çıkarabilirsiniz. Sözgelimi tığ işi kare motif yapımı biraz uğraştırıcı bir model de olsa ortaya çıkan sonuca bakınca uğraşıya ve verilen emeğe değdiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Örgü Bebek Battaniyesi 1

Haraşolar, renkli ve parçalı motifler, yonca desenli battaniyeleri gül motifliler, zambak motifliler, tomurcuk çiçek, popcorn çiçek ve çiçek deseni barındıran battaniyeler son derece can alıcı ve göz okşayıcıdır.

Kolay bebek battaniyesi örgü modelleri örgü kitaplarından ve internette yer alan ilgili sitelerden size kolaylıkla ulaşabilir. Bebek battaniyesi örgü modelleri açıklamalı videolarla da rahatlıkla örülebilir, sevimli bebeklerin karyolalarına renk getirebilir.

Örgü Bebek Battaniyesi 2

Bebek battaniyesi örgü motifleri akla hayale sığmayacak kadar çoktur. Özellikle tığ işi seçeneklerde alternatif öylesine çoktur ki hangisine başlayacağınıza karar vermekte zorlanırsınız. Tığ işiyle örülen battaniyeleri desenleri kendinden olabildiği gibi, sonradan da bazı motifler battaniye üzerine aplike edilebilmektedir.

Beyaz, mavi, pembe, sarı, yeşil gibi bebeklerle özdeşleşmiş renklerin daha sıkça kullanıldığı el örgüsü bebek battaniyesi çeşitleri bebeğinizin sevimliliğini daha da ortaya çıkarır.

Örgü Bebek Battaniyesi 3

Siz de bebek battaniyesi örgü modelleri anlatımlı örneklerin olduğu videoları izlerseniz bu güzelim battaniyelere kendi el emeğiniz göz nurunuz ile kavuşabilirsiniz.

Örgü Bebek Battaniyesi 5