Pembe Maske Nedir? Nasıl kullanılır?

tarafından
10541
Pembe Maske Nedir? Nasıl kullanılır?

Pembe maske nedir? Nasıl kullanılır?
Biz bayanların ciltleri çok hassas ve narindir. Bu nedenle cildimiz ciddi bir bakım gerektirir. Kaliteli cilt ürünleri kullanarak cildimize hak ettiği değeri vermeliyiz. Cilt bakımı için seçmiş olduğumuz ürünler kimi zaman yetersiz kalırken, kimi zamanda mükemmel sonuçları beraberinde getirir. Kış mevsimin yaklaştığı bu aylarda kadınlar kışa güzel girmenin yollarını arıyor. İşte o yollardan biride pembe maske. Peki ünlülerin bile güzellik sırrı olan pembe maske nedir?

Pembe-Maske-Nedir-Nasıl-kullanılır1

Kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede kullanılan pembe maske, selülit giderici olarak da kullanılmaktadır. Mevsimsel geçişlerdeki ciltte oluşan nem kaybı, pullanma, hassasiyet, kızarıklıklar gibi sorunları yok etmeye yardımcı olur. Ciltteki ve yüzdeki vitamin, kolajen ve su eksikliğini tamamlayarak cilde tazelik ve canlılık kazandırır.

Pembe maske faydaları nelerdir?

  • Cildin olağan rengini kazanmasına yardımcı olur.
  • Kırışıklıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
  • İçeriğindeki doğal özler eşliğinde gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.
  • Gözle görülen bir şekilde inceltici etkiye sahiptir.
  • Yaşlanmayı önleme özelliği vardır
  • Cilde belirgin derece de yumuşaklık sağlar.

[reklam id=1]

Pembe maske nasıl kullanılır?
Pembe maske yüz maskesi kullanımı: Pembe maskeyi uygulamadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayın. Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürün. 30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra yüzünüzden çıkarınız. Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştirin. Cildinizin durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsiniz.

Pembe maske inceltici ve anti selülit maskesi kullanımı; Uygulamaya başlamadan önce duş alınız. Pembe maskeyi sorunlu bölgenize cildinizi tamamen örtecek kadar sürün.30 – 40 dakikalık kuruma süresini tamamladıktan sonra cildinizden kalıp halinde çıkartın. Tam sonuç alabilmek için maskeyi beş gün süre ile ara vermeden her gün uygulayın. Cilt probleminize göre pembe maskenin kullanımını 30 güne kadar uzatabilirsiniz.

Pembe-Maske-Nedir-Nasıl-kullanılır2

Pembe maske kullananlarda yaşın pek de önemi yoktur aslında. 7’den 70’e kullanım kitlesi olan pembe maske ünlülerinde vazgeçilmez güzellik sırlarından biri… “Öyle Bir Geçer Zaman ki” dizisinde Berrin karakterini canlandıran Yıldız Çağrı Atiksoy’a pembe maske tedavisi uygulandı ve Atiksoy 1.5 aylık tedavi sürecinin ardından pürüzsüz bir cilde kavuştu. Özge Özberk, Tuba Büyüküstün de selülit problemlerini pembe maske uygulaması ile çözdüler.

Pembe maske fiyatları nedir?
Sivilce ve sivilce izlerini yok edici pembe maskenin fiyatı 79 TL’dir. Maske 150 ml ve 5 kullanımlıktır. Selülit oluşumunu yok eden bakım maskesinin fiyatı 89 TL’dir. 250 ml ve 5 kullanımlıktır. Selülit giderici ve cilt bakım maskesi 2 ürün 1 arada olarak fiyatı 149 TL’dir.