Pharmaton Faydaları, Pharmaton Nedir Ne İşe Yarar?

tarafından
91228
Pharmaton Faydaları, Pharmaton Nedir Ne İşe Yarar?

Pharmaton Nedir Ne İşe Yarar?

Dengesiz ve yetersiz beslenme, spor ve egzersizden uzak kalma gibi sebeplerden dolayı enerjimiz düşer, bu da motivasyon eksikliği yaratır. Motivasyonumuz zayıflayınca iş hayatımızda ve özel hayatımızda işler yolunda gitmemeye başlar. Enerjisi yüksek insanlar daha kolay sosyalleşir ve başarılı olur. Yorgunluk ve enerji düşüklüğünün olumsuzluklarını yaşamamak için Pharmaton kullanılabilir.

Pharmaton, ginseng ekstresi,  A-B1-B2-B6-B12-C-D3-E, biotin, nikotinamid, folik asit, bakır, selenyum, demir, çinko, kalsiyum, manganez, lesitin içeren, stres ve yorgunluğa karşı iyi gelen bir vitamindir. Bir şişede 30 adet kapsül barındıran Pharmaton, vücuda günlük vitamin ihtiyacını sağlar.

Pharmaton Faydaları

Pharmaton’un hem spor yapanlarda, hem de orta yaşın üzerindekilerde, hem de gençlerde fiziksel performansı attırdığı kanıtlanmıştır. Ginseng  G115 ekstresi, hücrelerin oksijen kullanım kapasitesini arttırır ve fiziksel aktivitede atış meydana getirir. Yorgunluğu giderir. Doping içermediği için sporcular tarafından kullanılması da sakınca arz etmez.

Pharmaton-Faydaları2

Sınav dönemlerinde ve yoğun olarak ders çalışması gereken kişilerde Pharmaton, konsantrasyonu arttıran etkisiyle zihinsel anlamda performans artışı sağlar. Yapılan araştırmalar, Pharmaton kullanan öğrencilerin daha az hata yaptıklarını ortaya çıkarmıştır.

Özetle Pharmaton, fiziksel ve mental  açıdan enerji ve güç depolanmasını sağlar.

[reklam id=1]

Pharmaton Yan Etkileri

Pharmaton kapsül ender de olsa, baş ağrısı, baş dönmesi, mide bulantısı, mide ağrısı, kusma, deride döküntü ve kaşıntı gibi yan etkiler gösterebilir.Pharmaton-Faydaları1

Eğer kan sulandıran ilaçlar alıyorsanız, Pharmaton içmeye başlamadan önce bir hekime danışmanız doğru olacaktır.

Pharmaton Kilo Aldırır mı?

Pharmaton tarzı multivitaminler kilo aldırmanın ötesinde kilo verilmesine de yardımcı olur. İçeriğindeki A, C ve E vitaminleri vücut metabolizmasını canlandırarak yağ yakımına yardımcı dahi olur. Demir içeriği sayesinde enerjiniz artacak, daha iyi egzersiz yapabilecek ve bu sayede daha hızlı kilo verebileceksiniz.

Ancak şöyle de bir gerçek var ki, Pharmaton, iştah üzerinde arttırıcı tesirler yapar. Eğer düzenli olarak Pharmaton kullanıyorsanız iştahınız açılacak ve yemek yeme isteğiniz artacaktır. Ancak iştah artması sonucunda yemek yiyip yememek sizin tercihlerinize bağlıdır. İştahınızın açılmasına rağmen, kalori alımınızı belli bir seviyede tutarsanız, kilo artışını engellemiş olursunuz.

Pharmaton Fiyatı: Pharmaton’un 2016 yılı satış fiyatı 42 TL’dir.

Pharmaton Prospektüs

Saklama Koşulları:

Genelde önerilen 25°C’nin altında, oda sıcaklığında, kuru bir yerde saklanmalıdır
Pharmaton Ambalaj Şekli:
Eczaneler bulunan pharmaton karton kutuda, 30 kapsüllük veya 60 kapsüllük cam şişelerde sizlere sunulmaktadır.
Ruhsat Sahibi:
Behringer Ingelheim İlaç Ticaret A.Ş.
Maslak /  İSTANBUL
RUHSAT TARİHİ:  26.05.2008
RUHSAT NO:   2008/49
İMAL YERİ:   PHARMATON SA   İsviçre