Prenses Gelinlik Modelleri

tarafından
2169
Prenses Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayali olan ve rüyalarını süsleyen gelinlik modelleri prenses duruşu ve ahengi olarak etkisi altına almaktadır. Düğün yapacak olan her gelin adayı o gecenin prensesi olsa da o gece bu sözü layığı ile yerine getirmeye çalışanlar bu modelleri tercih ederek o gecenin prensesi oluyorlar.


Genellikle belden oturtmalı yüksek bel büstiyerin altına kabarık eteklerle süslenmiş bu modellerin adı olan en güzel prenses gelinlik modelleri uzun ve orta boylu bayanlara çok yakışmaktadır. Zayıf ve uzun boylu bayanların en çok tercih ettiği bu modeller oldukça gösterişli durmaktadır. Özel yapım olarak yaptırabileceğiniz gibi birçok mağazada çokça bu modellere rastlamanız mümkündür. Özellikle uzun boylu bayanlar sade bir görüntüyü tercih ederken dantelli prenses gelinlik modelleri sıkça tercih etmektedirler. Boyları ile gösteriş sergileyen bayanlar dantelin zarafeti ile gece boyu kuğu gibi süzülecektirler.

[reklam id=1]

Prenses Gelinlik Modelleri 2016

Uzun zamandır çokça kullanılan ve bu senede trend moda halinde ödün vermeyen gelinlik prenses modelleri gelin adaylarının sıkça tercihleri arasında yer almaktadır. Birçok model ve çeşit olması ile her bayana göre uygulama yapılması mümkün olan bu modellerin başında kısa boylu bayanlar için yarım prenses gelinlik modelleri tasarıları da mümkündür. Her bayanın rahatça giyebileceği model ve tasarımlar ile gece boyu bu modellerle kuğu gibi süzüleceklerdir. Makyaj olarak sade gelin makyajının yeterli olacağı bu modeller her bayan için ayrı uygulamalar yaparak giydirilmektedir.

Prenses Gelinlik Modelleri 2016

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Özellikle uzun boylu bayanların giyebilecekleri bir modeldir. Gösterişi sevenler için etek kısmına çokça tül veya dantelli prenses gelinlik modelleri olarak rastlamak mümkündür. Fakat bu gelinlikler çok fazla gösterişli olduğu için makyaj ve saç konusunda sadeliğe kaçılmalıdır. Çünkü bu modeller yeterince gösterişli ve abartılı olduğu için daha fazla abartıya gerek olmamaktadır. Eğer saç ve makyajda ışıltı ve abartıdan vazgeçemiyorsanız ve aklınızda yine de bu modeller var ise sizin için en uygun olacak olan model yarım prenses gelinlik modelleri olacaktır.

Kabarık Prenses Gelinlik Modelleri

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

En güzel prenses gelinlik modelleri arasında bulunan bu modeller oldukça gösterilidir. Genelde orta boyun biraz üstünde olan ve fizik olarak çok yapılı olmayan bayanların tercih edebileceği bir model olmaktadır. Orta ebat fizik yapısına sahip olan bayanlar için en şık model olan bu modeller prenses gelinlik modelleri ve fiyatları diğer gelinlik fiyatlarından pekte farklı olmamaktadır.

Taşlı Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri Tesettürlü

Kapalı gelin adaylarının da rahatlıkla kullanabileceği bir model olan bu modelde dikkat edilmesi gereken ilk unsur eşarp ve makyajda sadelik olmalıdır. Zaten ilgi çeken ve gösterişli bir model olması ile daha fazla abartıya gerek duyulmamalıdır. Tesettür modellerde en çok rastlananlar arasında dantelli prenses gelinlik modelleri yer almaktadır.

Prenses Gelinlik Modelleri Tesettürlü