Protez Tırnak Fiyatları

tarafından
308
Protez Tırnak Fiyatları

Protez tırnak fiyatları, protez tırnak çeşitli dolgu malzemeleri kullanarak muntazam ve estetik görünümü yüksek tırnaklar meydana getirmektir. Tırnaklarınız çok sık ve kolay kırılıyorsa, tırnaklarınız şekilsizse, tırnak yeme alışkanlığı yüzünden tırnak uzatamıyorsanız protez tırnak yaptırabilirsiniz.

Protez Tırnak Fiyatları

Protez tırnaklar, kullanılan malzeme ve uygulamadaki teknikler açısından çok farklı şekillerde yapılabilmektedir. En çok kullanılan protez tırnak türü akrilik ve jel tırnaklardır. Protez tırnak fiyatları işlemin yaptırıldığı salona ve işlemde kullanılacak ürünlere göre değişiklik gösterir.

Sözgelimi akrilik tırnak fiyatı40 ila 60 TL arasındadır. Ama tırnaklar çok kısaysa bu fiyat 80 ila 100 TL aralığına kadar çıkar. Akrilik tırnaklar çok farklı renk seçenekleri sunarlar. Bu tırnaklar 4-5 hafta sorunsuz kullanılabilir.

[reklam id=1]

Protez tırnak makinasi fiyatları bu işe ilgi duyanlar için oldukça ilgi çekicidir. 150 TL ile 600 TL’lik bir fiyat aralığına sahip olan protez tırnak makinası bulmak mümkündür.

Jel tırnaklar doğal tırnak görünümüne oldukça yakındır ve sararma yapmaz. Ayrıca esnektir ve kırılmalara karşıda dayanıklıdır. Jel tırnaklar kısa tırnakları uzatmak amacıyla doğal tırnak üzerine uygulanabilir.

Protez Tırnak Fiyatları 1

Jel tırnaklar hazırlanırken daha uzun ömürlü olabilsinler diye içlerine ipek yahut fiberglas da eklenebilmektedir. Jel protez tırnak fiyatları tırnakların durumuna ve işlemin yaptırılacağı merkeze göre 80 ila 100 TL arasında değişmektedir.

Kalıcı french, dolgu tırnağın boşta kalan bölgesine jel sürüldükten sonra UV ışığı altında sertleştirilerek yapılan uygulamadır. Bu işlem protez tırnak değildir ve doğal tırnak üzerine yapılır. French dolgu fiyatları da 70 ila 100 TL arasında değişin bir aralıktadır.

Protez tırnak fiyatları İstanbul’da farklı, İzmir’de farklı, Bursa’da daha farklıdır. Protez tırnak Ankara fiyatları da bu büyükşehirlerinkine aşağı yukarı yakındır.

Protez Tırnak Fiyatları 3

Protez tırnak seti satın almak istiyorsanız kapsamlı bir fiyat araştırması yapmanız doğru olacaktır.

Protez tırnak makinasi fiyatları 150 ila 600 TL arasında değişmektedir.