Rectiwa Şampuan Faydaları

tarafından
3067
Rectiwa Şampuan Faydaları

Saçlarımız sadece kafatasımızı örtmekle kalmaz, görüntümüzü ve görselliğimizi de tamamlayarak dış görüntümüzü çekici kılar. Değişik sebeplere bağlı olan saç dökülmesi can sıkıcıdır ve saç kaybı sadece dış görünümü değil, ruh halini de olumsuz yönde etkiler. Saç dökülmesi ile mücadele etmek adına geliştirilen pek çok ürün vardır ve bunlardan birisi de Rectiwa şampuan ve Rectiva serumdur.

Rectiwa şampuan saç dökülmesi yaşayan ve saçlarını koruma altına alarak eski sağlığına kavuşturmak isteyenler için özel olarak formüle edilmiş bitkisel içerikli bir şampuandır. Saç dökülmesine karşı şampuan seçeneği olarak Rectiwa şampuan kullananlar, ilk haftadan itibaren ürünün etkisini hissettiklerini, kepek ve saç dökülmesi sorunlarının ortadan kalktığını, diğer medical şampuanlar gibi saçlarında kuruluk etkisi ortaya çıkmadığını ve şampuanın kokusunu da hayli beğendiklerini belirtiyor.

Rectiwa-Sampuan-Faydalari1

Rectiwa Şampuan Faydaları

  • Rectiwa şampuan, Active Renewal Effect sayesinde saçın kökten uca yenilenmesini sağlayarak saç dökülmelerini azaltır.
  • Rectiwa şampuan ile saçlar daha güçlü çıkar, sağlıklı bir görünüm alır.
  • İçeriğinde bulunan aminoasit, mineral ve vitaminler sayesinde Rectiwa şampuan saçları besler, nem oranını dengeler, saçlara parlak, canlı ve dolgun bir görünüm sağlar.
  • Güçlenen saçların daha hızlı uzamasını sağlar.

[reklam id=1]

Rectiwa Şampuan İçeriği

Rectiwa’nın içeriğindeki herbal complex, kafein ve biotin gibi maddeler saç yapısına destek sağlayarak saçları korur.  Bu etken maddeler sayesinde saçlar deriye daha sıkı tutunur ve saç kaybı önlenmiş olur. Rectiwa şampuan içeriğindeki yoğun aminoasitler, vitamin ve mineraller sayesinde saça direnç kazandırarak bir sonraki kullanıma değin saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.

Rectiwa Şampuan Fiyatı: Saç dökülmesine karşı etkili olduğu bilinen Rectiwa şampuanın fiyatı 35 TL. civarındadır.

Rectiwa-Sampuan-Faydalari