Scholl Anında Acı Giderici Plaster

tarafından
2446
Scholl Anında Acı Giderici Plaster

Scholl Anında Acı Giderici Plaster

Ciltte zaman zaman yanık, tahriş, darbe, baskı gibi dış etkenler sonucu su toplanması durumu görülebilir. Bu, derinin kendini korumaya alması sonucu oluşan bir nevi tepkidir. Tahrişe bağlı su toplanmaları genellikle ayaklarda görülür. Ayağın su toplaması durumu, uygun olmayan ayakkabı giymekten, veyahut ayağın sürekli ayakkabı içinde olmasından kaynaklanır.

Scholl Aninda Aci Giderici Plaster

Ayaklarda meydana gelen su toplaması için koruyucu ve tedavi edici bir plaster olan bu scholl ayak bakımı ürünü vasıtasıyla meydana gelen su toplamaları tedavi edilebileceği gibi, henüz oluşmamış su toplamaları konusunda da tedavi uygulanabilir. 

Scholl Anında Acı Giderici Plaster Nasıl Kullanılır

[reklam id=1]

 Scholl ayak ürünleri içinde, acı giderici plaster olarak görev yapan scholl anında acı giderici plasteri kullanmadan evvel cildinizin temiz, kuru, yağsız ve kremsiz olduğundan emin olun.  Plasteri, kabarcığın üzerine uygulayın. Ürün, Hydra- Guard teknolojisi sayesinde, kabarcığı sürtünme ve sürtmeye karşı kalkan gibi korur ve kabarcığı nemli ve esnek tutar. Yüksek yapışkan gücü sayesinde kabarcığa tam tutunarak tedavi sağlar.

Scholl Aninda Aci Giderici Plaster Nasil Kullanilir

Scholl Anında Acı Giderici Plaster Fiyatı: Scholl ürünleri ailesinin bu önemli ferdinin satış fiyatı ortalama 16 TL’dir.