Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi

tarafından
2201
Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi

Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi

Gün içinde ayakkabı içerisinde havasız kalan ayaklarda kötü bir koku oluşabilir. Ayak bakımının ihmal edilmesi, kötü malzemeyle üretilmiş ayakkabı kullanımı, çorapsız ayakkabı giymek ve ayaklarda oluşan terleme neticesinde istenmeyen kokular oluşabilir ve bu durum son derece rahatsızlık vericidir.

Scholl Koku Onleyici Ayak Spreyi

Koku oluşumuna sebep olan koşullar ortadan kaldırıldığında ayaklardaki kötü koku da önlenebilir ama tüm bu önlemlere rağmen ayak kokusu devam ediyorsa, ayak kokusu giderici ürünler kullanarak, bu nahoş duruma çözüm getirilebilir. Scholl ayak bakımı konusundaki profesyonel ürünleriyle tüm ayak sorunlarına olduğu gibi, ayak kokusuna çözüm de sunuyor. Scholl koku önleyici ayak spreyi ile ayaklarda oluşan kötü kokuyu önlemek mümkün. Bu ürünle hem ayaklarda meydana gelen terleme durdurulmuş olur, hem de uygulamadan sonra cilde ferahlık sağlar. Antibakteriyel özelliğiyle ayak kokusunu önleyen ve enfeksiyonlara karşı da koruyan scholl ayak spreyi ile ayak kokusuna çözüm getirebilirsiniz. 

[reklam id=1]

Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi Nasıl Kullanılır

Scholl ürünleri yelpazesinde yer alan koku önleyici scholl ayak spreyini kullanmadan önce çalkalayıp, 15 cm. mesafeden püskürtün. 150 ml’lik tüplerde satışa sunulan scholl ayak spreyi, sadece harici kullanım için uygundur.

Ayaklara ferahlık ve hoş koku veren Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi ile kendinizi gün boyu ferah ve güvende hissedersiniz.

Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi Fiyatı: Ürünün eczane ve internet fiyatları farklı olduğu için Scholl Koku Önleyici Ayak Spreyi fiyatı 20 ila 27 TL arasında değişmektedir.

Scholl Koku Onleyici Ayak Spreyi Nasil Kullanilir