Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi

tarafından
1560
Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi

Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi

İstenmeyen bir durum olan ayak kokusunda kimi zaman ayakkabıların da rolü vardır. Uygunsuz malzeme ile üretilen ayakkabılar, ayaklardaki terlemeyle birlikte kötü koku oluşumuna zemin oluşturur. Her gün aynı ayakkabıyı giymek de ayak kokusu problemine sebep olabilir. Scholl ayak bakımı ürünlerinden biri olan scholl koku önleyici ayakkabı spreyi ile, oluşması muhtemel ayakkabı kokusu önlenebilmektedir. Koku önleyici  scholl ürünleri ailesinin bir üyesi olan scholl koku önleyici ayakkabı spreyi, ayakkabı kokusunu ortadan kaldırarak bakteri oluşumunu önler.

[reklam id=1]

Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi Nasıl Kullanılır

Scholl ayak bakımı ürün gamında hijyen ve temizlik anlamında mühim bir rolü olan ayakkabı kokusu önleyici spreyi, kullanmadan önce yahut sonra ayakkabılarınızın içine sıkın ve kurumasını bekleyip, kuruduktan sonra giyin. Kullanımdan sonra ayakkabının dış kısmını temizleyin. Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi, 24 saat kokusuz ve ferah ayakkabılar sağlar.

Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi Fiyatı: Scholl Koku Önleyici Ayakkabı Spreyi  ortalama 22.50 TL’den atışa sunulmaktadır.

Scholl Koku Onleyici Ayakkabi Spreyi