Scholl Nasır Yastığı

tarafından
1673
Scholl Nasır Yastığı

Scholl Nasır Yastığı

Gün boyu tüm vücudun ağırlığını taşıyan ayaklarda zaman zaman ortaya çıkan problemlerden biri olan nasır probleminden çoğu kişi dert yanar.

İşte tam da bu problemi gidermek için üretilmiş bir ürün olan Scholl Ayak Üstü Yumuşak Nasır Yastığı yumuşak köpükten geliştirilmiş bir yastık vazifesi görür ve ayak parmaklarını sürtünme ve baskıdan koruyarak nasırın sebep olduğu acı hissini azaltır.

Scholl-Nasir Yastigi

Nasır çoğunlukla ayak tabanında, ayak parmaklarında ve topuklarda oluşur ve ağrılı bir his verir.

Bilhassa dar ayakkabılar içinde ayak parmaklarının sürtünmesi ve üzerlerinde basınç oluşması, nasırın oluşma sebeplerindendir.Nasır sökücü flaster ve  nasır bandı dışında, Dr Scholl Corn Cushions Nasır Yastığı da, ızdırap veren nasır ağrılarına karşı en pratik ve hızlı çözümlerden biridir.

İşte scholl ürünleri içinde yer alan Dr Scholl Corn Cushions Nasır Yastığı ile ayak parmakları rahatlar ve parmaklar arasındaki sürtünme engellenir.

Scholl Nasır Yastığı İçeriği: Scholl nasır yastığı, çift katlı yumuşak köpük şeklinde tasarlanmıştır.  

[reklam id=1]

Scholl Nasır Yastığı Nasıl Kullanılır

Scholl ayak ürünleri içinde yer alan Scholl nasır yastığı, nasır sökücü özellikteki sıvı ile birlikte kullanılır. Hipoalerjenik nitelikli bir ürün olan Scholl Ayak Üstü Yumuşak Nasır Yastığı, ayakkabıların en fazla basınç ve sürtünme yaptığı bölgeye uygulanır.

Scholl-Nasir Yastigi1

Dr Scholl Corn Cushions Nasır Yastığı içinde bulunan çift katmanlı köpük, tampon vasıtasıyla ayakta oluşan acı, sürtünme ve basınçlara karşı rahatlama sağlar. Temiz ve kuru ayak üzerine ambalaj içinde yer alan tamponun arkasındaki kağıtlı bölümü çıkarın ve deliği nasırın üzerine, yapışkan kısım, nasırlı bölgeye temas edecek biçimde yerleştirin. Eğer nasırınız çok acı veriyorsa, bu acıyı biraz da olsa azaltmak için Scholl Ayak Üstü Yumuşak Nasır Yastığını ortasını çıkarabilirsiniz.

Scholl Nasır Yastığı Faydaları

Scholl ayak bakımı ürünlerinden olan Scholl Ayak Üstü Yumuşak Nasır Yastığı ağrıyı azaltır ve nasırlı bölgede rahatlama sağlar.

Scholl Nasır Yastığı Fiyatı: Scholl Ayak Üstü Yumuşak Nasır Yastığı 14.89 TL fiyatla satışa sunulmuştur.