Scholl Tırnak Mantarı Giderici

tarafından
3325
Scholl Tırnak Mantarı Giderici

Scholl Tırnak Mantarı Giderici

Tırnak mantarı gündelik hayatta çok sık rastlanılan bir enfeksiyondur ve bilhassa yaz mevsiminde açık ayakkabılarla daha da ön plana çıkan ayaklarda ciddi bir kozmetik ve estetik kusur oluşturur. Tırnak mantarının tedavisi bazen uzun yıllar sürse de, çaresiz ve umutsuz bir sağlık problemi değildir. Ancak tıptaki ve lazer teknolojilerindeki gelişmeler sayesinde tırnak mantarı çözümsüz bir şikayet olmanın ötesine çoktan geçmiş durumda.

Scholl Tirnak Mantari Giderici

Tırnak mantarı ilaçları da tırnak mantarı tedavisi konusunda alternatif çözüm sunar. Tırnak mantarı ilacı kullanmak istemeyenler için scholl ürünleri tarafından üretilmiş olan scholl tırnak mantarı giderici kullanılabilir. Scholl ayak bakımı ürünleri içinde yer alan Scholl Tırnak Mantarı Giderici ile tırnağın Ph dengesi düşürülerek, istenmeyen mantar oluşumu ve yayılması önlenmiş olur.

[reklam id=1]

Scholl Tırnak Mantarı Giderici Nasıl Kullanılır

Scholl mantar ilacı olarak da bilinen scholl tırnak mantarı giderici ürünün ambalajından çıkan törpü ile tırnak yüzeyini haftada 1 kez törpüleyin ve kullanım bittiğinde törpüyü atın. Ambalajdaki diğer ürün olan sıvıyı, enfeksiyonlu tırnağa günde 1 kez uygulayın. Bu tedaviyi 3 hafta sürdürün.

İkinci adım olarak da sıvıyı, enfeksiyonlu tırnağa 9 ay süresince, yahut tırnak sağlıklı hale gelinceye kadar haftada 1 kez uygulayın.

Tedavi sürecinin sonuna doğru tırnaktaki renk değişimi seviyesinde azalma olacaktır. Tırnak yeniden uzadıkça, bozulma belirtileri ortadan kaybolur ve yenden sağlıklı tırnak çıkmaya başlar.

Scholl Tırnak Mantarı Giderici Fiyatı: Scholl ayak ürünleri içinde yer alan  scholl tırnak mantarı giderici ürünün piyasa fiyatı ortalama 50 TL liradır.

Scholl-Tirnak-Mantari-Giderici1