Scholl Velvet Smooth Ayak İçin Gece Kremi

tarafından
1598
Scholl Velvet Smooth Ayak İçin Gece Kremi

Scholl Velvet Smooth Ayak İçin Gece Kremi

Vücudumuz gece biz uykudayken de kendini yeniler ve hücre yenilenmesi devam eder.  Scholl Velvet Smooth Ayak İçin Gece Kremi ile ayaklarınızda uzun süreli nemlilik sağlanır ve siz uyurken bile ayaklarınızın yumuşacık olması sağlanır. Provitamin B5 ve E vitaminli özel formülüyle nemi ayaklara hapseden ve scholl ürünleri içinde yer alan Scholl Velvet Smooth Ayak İçin Gece Kremi, gün içinde ayak bakımına fırsat bulamadığınızda kadife yumuşaklığında ayaklar için son derece ideal bir ayak bakım kremidir. Ayak sağlığı ürünleri ile ayakları şımartmak ve bakımlarını aksatmamak, onların hem sağlığı hem de estetik görünümü için son derece önemlidir.

Scholl Velvet Smooth Ayak icin Gece Kremi

Scholl Velvet Smooth Ayak İçin Gece Kremi Nasıl Kullanılır

Ayaklarınıza yatmadan evvel veya sabah erkenden sürebileceğiniz bu nemlendirici bakım kremi ile, ayaklarınızda gün boyu sürecek ipeksi yumuşaklığı elde edebilirsiniz. Deri tarafından hemen emilen ve içerdiği nemi cilt altına hapsedilen bu kremi gece yatarken maske mantığıyla kullanabilirsiniz. Krem gibi emilen bu ürün durulama gerektirmez.

[reklam id=1]

Scholl Velvet Smooth Ayak İçin Gece Kremi Fiyatı: Scholl ayak bakımı ürünlerinden biri olan scholl ayak için nemlendiricili gece kremi, 35 TL’den satışa sunulmaktadır.

Scholl Velvet Smooth Ayak icin Gece Kremi Nasil Kullanilir