Scholl Velvet Ayak Törpüsü ve Kullanmanın Püf Noktaları

tarafından
3522
Scholl Velvet Ayak Törpüsü ve Kullanmanın Püf Noktaları

Scholl Ayak Törpüsü
Yaz aylarında daha da ön plana çıkan ayaklar için, artık pratik ve kullanışlı bir ayak bakımı ürünü olan Scholl ayak törpüsü var. Scholl velvet smooth express pedi elektronik ayak törpüsü ile kuaförde saatlerce vakit kaybetmeden evde ayak bakımı yapmak mümkün.

Yeni özel elmas taneli döner başlıkları sert deriyi kolayca temizleyen School ayak törpüsü ile ayaklar kadife gibi yumuşacık olur.

Scholl Velvet Smooth Express Pedi, keskin dokunuşlara sahip değildir ve ayak derisine zarar vermemek için, çok bastırıldığında kendiliğinden durma özelliğine sahiptir.

Ayak bakımı için kullanılan törpünün daha gelişmiş ve elektronik versiyonu olan scholl velvet smooth express pedi, elmas tanecikleriyle bezeli tırtıklı yapısıyla daha ilk kullanımda ayaklarınızda ipeksi bir yumuşaklığı yakalamanızı sağlıyor.

Ayakların ölü derilerden arındırılması derinin rahat nefes almasını sağlıyor ve bu da ayak sağlığı için  şart.

Scholl Velvet Smooth Express Pedi İçeriği

Scholl  elektronik ayak törpüsü ile evde ayak bakımı yapmak çok kolay. Scholl velvet smooth express pedi satın aldığınızda içinden;

  • 1 adet cihaz
  • 4 adet AA pil
  • 1 adet silindir başlık ve törpü kısmını muhafaza eden mini bir şeffaf başlık çıkacaktır. 

[reklam id=1]

Scholl Velvet Smooth Express Pedi Nasıl Kullanılıyor

 Scholl velvet smooth express pedi temiz ve kuru ayaklarda kullanıma uygun bir ayak bakımı ürünüdür. Mikrogranül yüzeye sahip silindir başlık, ölü deriyi hızlı ve kolay biçimde temizleyen mikro parçacıklarla kaplıdır. Boyun kısmında yer alan gümüş halkayı çevirerek cihazı çalıştırın. Sertleşmiş derinin temizlenmesi için Scholl velvet smooth express pediyi uygulama yapacağınız bölgede yavaşça gezdirin. Sertleşmiş ölü deri temizlenip ayağınız pürüzsüz ve yumuşak olana kadar nazikçe uygulamaya devam edin. Zaman zaman cihazı kapatın ve uygulama yaptığınız bölgeyi kontrol edin. İstediğiniz sonucu alana kadar işlemi tekrarlayın. Scholl velvet smooth express pedi elektronik ayak törpüsünün keskin bıçakları yoktur ve emniyetlidir. İşlem sırasında çok fazla baskı uyguladığınızda cihaz anında durur. Cihazı kullanmayı bitirdiğinizde nemli bir bezle ayaklarınızı silin. Ayaklarınızda bir dokunuşta kadife yumuşaklığını hissedin 

Scholl-Ayak-Torpusu1

 

Scholl Ayak Törpüsü Fiyatı

School velvet smooth elektronik ayak törpüsü fiyatı, satın alınan kaynağa göre değişiyor. Kozmetik marketlerde, eczanelerde ve internet ortamında satılan scholl velvet smooth express pedi  60TL ile 100 TL arasında satışa sunuluyor.

Scholl Velvet Smooth Ayak Bakım Ürünleri

Temizlenen ölü derilerden sonra devreye girecek diğer ayak bakım ürünleri ile ayak bakımında bir devrim yaşayabilirsiniz.

School ürünleri içinde yer alan krem ve jel gibi ürünlerle derinlemesine yumuşaklık ve pürüzsüz hissin konforunu yaşayacaksınız.

  • Scholl Velvet Smooth Rahatlatıcı Jel
  • Scholl Velvet Smooth Yoğun Serum
  • Scholl Velvet Smooth Günlük Nemlendirici Krem
  • Scholl Velvet Smooth Ayak İçin Gece Kremi