Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped

tarafından
1640
Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped

Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped

 Scholl ürünleri içinde nasır sökücü olarak tasarlanmış scholl callus removal pads ya da diğer adıyla  Scholl yumuşak nasır sökücü ped, ayak sağlığı ürünleri dendiğinde ilk akla gelenlerden biridir. Ayak derisinin, uğradığı basınç sonucu kendini koruma altına almak için kalınlaşması ile oluşan nasır, scholl ürünleri ile kolaylıkla tedavi edilebiliyor ve olumlu sonuçlar sağlıyor. Scholl ayak bakımı ürünleri içinde yer alan Scholl yumuşak nasır sökücü ped, parmakların ayakla birleştiği noktalarda ve topuk bölgesinde bulunan nasırlar içindir. 

Scholl-Yumusak-Nasir-Sokucu-Ped

Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped İçeriği

İçeriğinde salisilik asit bulunan Scholl callus removal pads ambalajında, 4 adet ilaçlı plaster ve 4 adet ilaçlı disk bulunur.   

Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped Nasıl Kullanılır

Scholl yumuşak nasır sökücü ped ambalajından çıkan ve aktif madde içeren diskin arkasındaki kağıdı çıkartıp nasırın ortasına yerleştirin ve üzerini pedle kapatın. Nasır tamamen kaybolana kadar her gün aynı işlemi tekrar edin.

[reklam id=1]

Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped Faydaları

  • İlaçlı diskler doğrudan nasıra etki edip kaybolmasını sağlarken, çevresindeki sağlıklı deriyi de korur.
  • Ayaktaki nasırlı bölgeyi yumuşatarak söküp alır ve nasırın verdiği kötü görünüm ve acı hissini de ortadan kaldırmış olur.

Scholl Yumuşak Nasır Sökücü Ped Fiyatı: Scholl ayak ürünlerinden biri olan Scholl yumuşak nasır sökücü ped, 13.45 TL’den satışa sunulmaktadır.

Scholl-Yumusak-Nasir-Sokucu-Ped1