Sebamed Şampuan

tarafından
261
Sebamed Şampuan

Sebamed, kişisel bakım ve güzellik alanında çok sayıda ürüne sahip olan bir markadır. Doğal maddeler ile hazırlanan özel yapılı ürünleri ile evde cilt ve saç bakımı yapılmasına olanak tanıyan markanın, her yıkamada kullanılabilecek özel içerikli saç şampuanları piyasada yaygın olarak satılıyor.

Hassas, kuru, yağlı saçlara özel, kepeklenme ve dökülme soruna karşı özel Sebamed şampuan çeşitleri hakkında kısa bilgileri ve genel fiyatlarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Sebamed Şampuan

Günümüzde her saç yapısı ve her saç soruna özel Sebamed ürünleri yoğun olarak satışa sunuluyor. Özellikle bayanların çok severek kullandığı özel şampuan çeşitleri ve etkileri hakkında kısa bilgileri şimdi paylaşıyoruz.

Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan: Saç derisinden ve saç derisinden kaynaklanan kökten saç dökülmesi ya da saçların yapısından kaynaklanan koparak saç dökülmesi için Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan kullanılabilir.

[reklam id=1]

Saç derisinin doğal asit örtüsünü sahip olduğu 5.5 pH değeri ile koruyan bu özel şampuan, saçların daha güçlü ve daha sağlam olmalarını sağlıyor. Güçlendikçe dökülmesi azalan saçların, daha hacimli ve daha hoş bir görünmesini etkileyen bu Sebamed ürünü, içeriğindeki NHE formülünde, kafein ve ginkgo biloba içerir.

Sebamed Bebek Şampuanı: Yetişkinler kadar bebek ve küçük çocukların da saç bakımına önem gösterilmesi gerekir. İlk aylarında genelde saçları olmayan ya da çok az olan bebeklerin saç derileri tıpkı ciltleri gibi daha hassas olur. Bu hassas derinin zarar görmemesi için üretilen Sebamed Bebek Şampuanında hiç bir renk maddesi bulunmaz ve doğal 5.5 pH değeri ile saç derisinin genel asit dengesini korur.

Sebamed Şampuan 1 2

 

Dermatolojik testlerden başarı ile geçmiş olan özel şampuan saçların daha kolay taranmasını, daha yumuşak olmasını ve daha güzel kokmasını sağlar.

Sebamed Onarım Şampuanı: Farklı nedenler ile saçlarda ortaya çıkan sorunların çözümünde Sebamed Onarım Şampuanı kullanılabilir. Saçın sağlıklı kalmasında etkili olan özel formüllü şampuan, 5.5 pH değerine sahiptir. Saçların hem çevre etkisi ile hem de özel uygulamalar sonucunda yıpranmasının önüne geçmek ve düzenli kullanım ile hasarlarını onarmak için bu şampuan kullanılabilir.

Sebamed Her Gün Kullanım Şampuanı: Sık sık saçlarını yıkayan ve bu nedenle yıprandıklarını düşünenler için özel bir şampuan olan her gün şampuanı, saç genelinin ve saç derisinin sağlıklı olması için özel olarak üretilmiştir. Saçların daha ipeksi bir görünüme kavuşması, daha hacimli olması ve daha parlak olmasını sağlayan özel formüllü şampuan aynı zamanda saç dökülmesinin de önüne geçmekte etkilidir.

Sebamed Şampuan 3

Sebamed Kepek Önleyici Şampuan: Hem kadınların hem erkeklerin ortak sorunlarından olan kepeklerin önlenmesinde bu şampuan kullanılabilir. Düzenli kullanım ile kısa sürede saç derisindeki ve saçlardaki kepeklerin temizlenmesini sağlar. Saçların daha yumuşak ve canlı olmasını sağlayan sebamed şampuan kepek önleyici hem erkekler, hem bayanlar tarafından kullanılabilir.

Sebamed Şampuan Fiyat

Yukarıda özellikleri ve etkilerinden bahsettiğimiz şampuanların piyasadaki genel fiyatları ile bilgileri de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Özel Sebamed ürünleri satan mağazalar, online satış siteleri, eczaneler ya da kozmetikçilerde bulabileceğiniz Sebamed Şampuanlarının genel fiyatları şu şekildedir…

  • Sebamed Yağlı & Kepekli Saçlar için Şampuan 200 ml : 29,00 TL
  • Sebamed Tüm Saç Tipleri için Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Şampuan 200 ml : 29,00 TL
  • Sebamed Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Şampuan 200 ml : 32,00 TL
  • Sebamed Kepeğe Karşı Etkili Şampuan 400 ml : 40,00 TL
  • Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml : 45,00 TL
  • Sebamed Kuru & Yıpranmış Saçlar için Günlük Şampuan 400 ml : 40,00 TL
  • Sebamed Yağlı & Kepekli Saçlar için Şampuan 500 ml : 45,00 TL

Sebamed Şampuan 4

Yukarıda verilen fiyatlar genel satış fiyatları olup satın alınan yer ve kampanyalara göre değişebilir. Ürün grubu içinde yer alan yağlı ve kepekli saçlar için şampuan çeşitleri, sebamed şampuan yağlı saçlar için etkili şampuanlar olarak da satın alınabilir.