Seksilik Nedir?

tarafından
630
Seksilik Nedir?

İnsan ruh ve bedenden oluşur. Ruha yüklenen tüm donanım, fizik beden olmazsa hiçbir işe yaramaz. Bu sebeple fiziki görünümümüz, dışarıya verdiğimiz ilham, elektrik, ifade; bizden yansıyan enerji ve ışık, yani auramız son derece önemli. Fizik bedenimiz olmazsa bu dünyaya ait olamayız.

Seksilik Nedir? 7

Fizik bedenin duruşu, yapısı, orantısı, ölçüleri, postürü önemlidir. Ve güzellik yahut yakışıklılık da kim ne derse desin önem arz eden konulardır. Seksilik ve çekicilik içermeyen bir güzellik tam anlamıyla güzellik sayılmaz. Seksilik aslında tam anlamıyla doğaçlama gelişen ve doğuştan getirilen özellikler sayesinde oluşan bir detaydır.

Öyleyse seksilik sırları nelerdir, kadın seksiliği nasıl olur, yatakta seksilik ne demektir, hatırlayalım, hatta ezber bozalım, seksiliği yorumlayalım.

Seksi olmak illa ki 90-60-90 vücut ölçülerine, geniş kalçalara, büyük göğüslere, dolgun dudaklara, iri gözlere sahip olmak demek değildir. Dolgun ve yuvarlak hatlara sahip bir kadın da seksi olabilir.

[reklam id=1]

Seksapel dediğimiz şey, ses tonunda, bakışlarda, tavırda, edada, konuşma biçimindedir. Hatta kadınların hiç akıllarına bile gelmeyecek detaylar erkeklere seksi gelebilmektedir.

Bakın seksilik sırları denince akla neler geliyor.

Bir kadının sıkıntı ve stres anında dudaklarını kemirmesi pek çok erkeğe seksi gelmektedir.

Kravat bağlamayı biliyorsanız şanslısınız. Bir erkeğin boynundaki kravatı bağlayarak onu yoldan çıkarabilirsiniz.

Göz göze geldiğiniz bir erkeğin gözlerinden gözlerinizi kaçırmayın. Kadınların delici ve cesur bakışları erkeklere son derece seksi gelmektedir.

Seksilik Nedir?

Yoğun ve derin dekolte seksilik değil ucuz bir görünüm sağlar. Bir araştırmaya göre kadınlar dekolte kullanacaksa vücutlarının %40’lık bir bölümünün açıkta kalması yeterli ve dengeli bir oran sağlıyor. Bundan daha kapalısı muhafazakar, daha açığı ise sadakatsiz ve güven vermeyen kadın profili çizilmesine sebep oluyor.

Topuklu ayakkabı seksapelin önemli bir parçası. Hele de bu ayakkabılarla sert zemin üzerinde ve sessiz bir ortamda yürüyen bir kadının ayak sesleri erkeklerin yüreklerinin hoplamasına sebep olabiliyor.

Kadında seksiliği öldüren en önemli etkenlerden birisi de yapmacık tavırlar ve abartılı giyim kuşamdır. Frapan makyaj, fazla dekolte ve doğal olmayan tavırlar kadını seksi yapmak şöyle dursun itici kılar. Seksilik yapan kadın değil, doğuştan seksi olan kadın makbuldür.

İçinden geldiği gibi davranan, doğal ve abartısız kadınlar her zaman daha seksidir. Tabii buna özgüven de eklenirse seksapel oranı artar.

Seksilik Nedir? 1

Boyundan bağlanan iplin kıyafetler, kalemle toplanmış dağınık bir topuz, bir önceki günden kalma gibi duran hafif ve puslu bir makyaj, bluzün bir tarafından görünen çok az bir ten bölümü, yumuşak bir ses tonu ve sakin ama keskin bakışlar kadında her zaman daha seksi bir ifade oluşturur.

Erkekler boyundan bağlamalı kıyafetleri çok seksi bulduklarını; zira ipi çektiklerinde bluzün açılarak düşeceğini hayal ettikleri bir gerçek.

Halka küpelerin de erkeklere çekici ve seksi geldiği  biliniyor.

Uzun saçlar, şampuan kokan saçlar, kahküller de erkeklere seksi gelen detaylar.

Seksi olabilmek için sesinizi bebek sesi gibi yapmak, kısık tonda konuşmak, ses tonunu değiştirmek, kalça kemiği kırılmış gibi abartılı şekilde sallanarak yürümek, mübalağalı hareketler kadında seksapeli oluşturmak şöyle dursun baştan öldürür.

Seksilik Nedir? 2

Bir hobisi olan ve bilardo, tavla, futbol, yahut playstaion gibi erkeksi oyunlara meraklı kadınlar da erkeklere seksi geliyor.

Kedi karakterindeki kadınlar; yani başına buyruk, dengesiz ve soğukkanlı tavırlara sahip kadınlar erkeklere çekici gelmektedir.

Yatakta Seksilik

Sevişmek mekanik bir eylem değildir. Tutku, duygu ve şehvet barındırır. Yatakta seksilik bu açıdan çok önemli. Paldır küldür yapılan bir ihtiyaç giderme değil; ateşi söndüren, yeniden yakan, yeniden söndüren bir eylemdir seks. Yataksa seksilik nedir, nasıl olur? Biraz öğrenilir, biraz da içerdeki ses fısıldar nasıl sevişileceğini, bedenlere. Bakalım ne heyecanlı numaralar var.

Tahrik olmak şart. Tahrik olma kapasitesi herkeste farklı. Kimisi sadece tek bir bakıştan tahrik olurken, kimisi cinsel ilişki esnasında bile gıkını çıkarmaz. Seksten haz duymak da, güzel yemeklere karşı duyulan iştah gibidir. Tahrik edin ve tahrik olun. Onun kulak memesini ovuşturmanız bile alev alev yanacak bir ateşin ilk kıvılcımı olabilir.

Yatakta Seksilik

İç çamaşırlarınızdan hemen kurtulmayın. Onları yavaş yavaş ve kademe kademe çıkartın. Hatta direnin. Mahsusçuktan tabii. Bırakın partneriniz biraz zor kullansın. Hemen teslim olmayın ve çırılçıplak kalmayın. Sevişmenin ilerleyen sürelerinde çırılçıplak kaldığınızda heyecanının zaten doruğa çıkmış olacaktır.

Partnerinize oral seks yapacaksanız, -ki yapın- penisi sadece ağzınıza sokup çıkartarak ritmik ve rutin hareketlerle sınırlı kalmayın. Dilinizle penisin etrafında dairesel hareketler çizin ve yalayın. Penis ucunu ise içinize çekerek emin ve ileri geri hareketlerle uyarın.

Bu esnada dişlerinizi kullanmamaya özen gösterin. Erkeklerde penis yüzeyi, özellikle de uç kısmı sinirlerle dolu olduğu için son derece duyarlı ve naziktir. Tıpkı kadınların meme uçlarının duyarlı oluşu gibi.

Kadınlar için söylüyoruz; misyoner pozisyonunu seviyorsanız bu pozisyonda daha iyi uyarılmak ve vajinal orgazm yaşamak için bacaklarınızı farklı pozisyonlarda kullanmanız gerekecek. Bunun için bacaklarınızı açmanız yetmez, onları partnerinizin omuzlarına geçirin.

Yatakta Seksilik 1

Zor gibi gelebilir ama değil. Bu duruş hem klitorisinize daha iyi baskı yaparak klitoral açıdan da uyarılma sağlar, hem de penisin vajinanın daha da derinlerine inmesini sağlar. Derine. Çok daha derine…

Sekste biraz sert olmak heyecanı da ateşler. Kabalaşmadan sert olun. Isırıklar ve sert giriş çıkışlar şehvetinizi daha da körükler. Sekste masumiyete yer yoktur. Bebek sevmiyorsunuz, seks yapıyorsunuz. Terbiyesiz konuşun, cüretkar olun ve isteklerinizi dizginlemeyin. İşte size boğazınıza kadar heyecana batmış bir sevişme ritüeli.

Onu yatağa bağlayın, boynunu öpün, kulak arkasını yalayın, gıdıklayın ve ellerini kullanmasına asla müsaade etmeyin. Hem zevk alacak, hem de size dokunmak isteyip de dokunamadığı için delirecektir. İşte size yatakta seksilik, yatakta şehvet.

Yatakta Seksilik 2

Bırakın yatağınıza ateş düşsün ve hiç sönmesin. Sekste doymak yoktur. Seks, daha fazla seksi körükler. Bunu kendi içgüdülerinizle de zaten yakalayabilirsiniz.

Seksilik video görüntüleri ve anlatımları ile seksi kadın imajını daha da iyi anlayabilirsiniz.