Selena Gomez Makyajsız

tarafından
832
Selena Gomez Makyajsız

Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez genç yaşına rağmen her gün artan hayran kitlesi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Kendine çok yakışan saç modelleri ve güzelliğini gözler önüne seren makyajı ile yıllardır gündemden düşmeyen bir isimdir.

Diğer ünlülerden kendisini ayıran en büyük özelliklerinden birisi de abartısız makyajı ve hacimli görünen parlak saçlarıdır. Onu hepimiz koyu renk dalgalı saçları, bebeksi yüzü ve duru güzelliği ile tanıdık. Aradan geçen yıllar çoğu ünlünün aksine onu hiç değiştirmedi diyebiliriz.

Selena Gomez Makyajsız

Kendine has tarzı ile her yaştan bayanın beğenisini kazanan ünlü oyuncunun güzellik sırları özellikle genç kızlar tarafından merak edilmektedir. Beğendikleri ünlü yıldıza benzemek isteyen hayranları Selena Gomez makyajı ve saç modelleri ile yakından ilgilenmektedir.

Saç kesimlerinde yüzüne yakışan, doğal görünen ve rahat kullanılabilen modelleri tercih ettiği gibi aynı özelliğini makyajında da görmekteyiz. Selena Gomez makyajsız hali ile de sürekli gündeme gelen isimlerden birisidir.

[reklam id=1]

Selena Gomez makyajsız hali ile günlük yaşantısında sıkça objektiflere yakalanmasının yanı sıra kendi sosyal medya hesaplarında da doğal ve makyajsız pozlarını hiç çekinmeden paylaşmaktadır. Bu da onun kendisine olan güveninin ve makyajsız hali ile de güzel olduğunun açık bir göstergesidir. Günlük hayatında sade giyimi, makyajsız hali ve doğal fakat bir o kadar da havalı görünen saç modelleri ile yaşına uygun bir tarz sergilemektedir.

Şöhret basamaklarını tırmanmaya başladığı ilk yıllardaki sade ve doğal halini günümüzde hala koruması onu birçok ünlüden ayıran en belirgin özelliği olarak bilinmektedir. Özel günlerde bile çok abartılı bir makyaj yapmadığı için Selena Gomez makyajsız hali ile de oldukça güzel görünmektedir.

Selena Gomez Makyajsız 2

Ünlü isimlerin makyajsız halleri incelendiğinde çoğu bayandan bir adım daha öne çıkması da onun yapay bir güzelliği olmadığının göstergesidir.

Selena Gomez makyajı denince çoğunlukla aklımıza uzun kirpikler, etkileyici ve buğulu bakışlar, çekici dudakların yanı sıra pürüzsüz ve parlak bir cilt gelmektedir. Dudak makyajında çoğunlukla somon, pembe ve nude tonlarında ruj kullanmayı tercih eden Selena Gomez özel davetlerde kırmızı ve bordo ruj sürerek kadınsı çekiciliğini gün yüzüne çıkarmaktadır.

Dudak makyajına uygun hafif bir far uygulamasını tercih eden ünlü yıldız bakışlarının derinliğini iki kat rimel sürdüğü takma kirpiklerine borçludur. Göz altlarına uygulanan aydınlatıcı ve yanaklarındaki şeftali tonlarındaki allığın, onun canlı ve enerjik görünümünün sırrı olduğunu söyleyebiliriz. Elmacık kemiklerine ve burnuna uygulanan kontür de güzelliğini arttıran makyaj hileleri arasında bulunmaktadır.

Selena Gomez Makyajsız 3

Makyaj ürünü seçiminde aydınlatıcı ve nemlendirici ürünlere ağırlık verdiği de görülmektedir. Bakışlarının çekiciliğini arttıran siyah eyeliner uygulaması da Selena Gomez makyajında göze çarpan detaylar arasındadır. Gözlerini daha çekik ve iri gösteren kedi gözü makyajını da sıkça uyguladığını görmekteyiz.

Günlük yaşamında çoğu zaman sadece yüzünün solgun görünmesini önlemeye yardımcı olacak hafif bir allık, biraz rimel ve nude rengi ruj kullandığını görüyoruz. Selena Gomez makyajı yapmak isteyenler göz makyajına ağırlık verip, dudakları biraz daha geri planda bırakan teknikleri kullanmalıdır.

Selena Gomez makyajsız 2015 fotoğraflarından da anlaşılacağı gibi doğal hali ile de oldukça güzel ve çekici bir genç bayandır. Sosyal medyada yayınlanan birçok makyajsız fotoğrafında dolgun pembe dudakları, beyaz ve problemsiz cildinin yanı sıra uzun kirpikleri ile hayranlarının bir kez daha beğenisini kazanmıştır.

Selena Gomez cildine iyi bakması nedeni ile günlük yaşamında makyajsız olarak kameralara yakalanmaktan çekinmeyen ve sempatik tavırları ile dikkat çeken bir ünlüdür.