Selülit Kremi

tarafından
8198
Selülit Kremi

Selülit, çoğu kadın ve kimi erkeklerde uyluk, kalça ve karın bölgesindeki cildin çukurumsu, kıvrımlı ve portakal kabuğu şeklinde görünüm kazanmasıdır. Selülit çoğunlukla yağ biriken bölgelerde, cilt altındaki bağ dokularının eşit olmamasının neticesinde oluşur.

Ciddi sayılabilecek bir sıhhat meselesi değildir ancak şort veya mayo giyildiğinde öz güven eksikliğine sebep olabilir. Bir hayli selülit tedavisi masaj yapılmasını veya selülit kremleri kullanılmasını içerir. Ancak ne yazık ki, bu tedavilerin çoğu öne sürüldüğü kadar tesirli olmamaktadır. Tesirli olabilecek tıbbi tedaviler ile ilgili araştırmalar sürmektedir. Bunun yanı sıra selülit görüntüsünü iyileştirmek için atılabilecek birkaç adım vardır.

[reklam id=1]

Fazla kiloların verilmesi, sıhhatli bir perhiz ve düzenli egzersiz belki de en tesirli selülit tedavi metodudur. Kilo kaybetmek ve bacak, uyluk, kalça ve karın adalelerini güçlendirmek çukurlu cilt görünümünü değiştirebilir. Kişiler tarafından en etkili selülit kremi, büyük ve kapsamlı bir araştırma ile bulunmak istenmektedir.

Piyasada oldukça fazla sayıda marka tarafından birbirinden farklı etkiye sahip olan selülit kremi bulunmaktadır. Kişiler kendi istek ve ihtiyaçlarının yanı sıra bütçelerine de uygun olan kremi seçebilmeleri mümkün olabilmektedir.

Nivea selülit kremi, uygun fiyatlı selülit kremleri arasında yer almaktadır. 30TL ile 40 TL arasında bir fiyata sahip olan bu markanın selülit kremi, 2 hafta içerisinde kişilerin selülit görünümlerini hafifletmeyi vaat etmektedir. Yine bu marka tarafından üretilen Nivea Q10 selülit kremi de, aynı vaatleri sunan ve maksimum 50TL gibi bir fiyata sahip olan bir kremdir.

Selülit Kremi 2

25 TL gibi bir fiyata sahip olan Avon selülit kremi de, kişilerin nazik hareketler ile masaj yaparak uygulaması halinde kısa sürede selülitlerinin gideceğini vaat etmektedir. selülit kremi kullananlar, yaptıkları beslenme programı ve egzersizler ile birlikte bu kremlerin etkisini daha da arttırmaktadır.

Yüksek fiyatlı selülit kremleri arasında yer alan Elancyl selülit kremi 85-100 TL arasında bir fiyata sahiptir. Her geçen gün çok daha fazla sayıda kadın tarafından da tercih edilmeye devam etmektedir. Roc selülit kremi ve Liearac selülit kremi de, son yıllarda büyük bir ilgi gören selülit kremleri arasında yer almaktadır.

Roc markasına ait olan selülit kremi maksimumum 80TL gibi bir satış rakamına sahip olmakta olup, Liearac markası tarafından satılan bu kremin fiyatı 100TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Selülit Kremi

En iyi selülit kremi hangisi? Sorusuna karşılık olarak, birbirinden farklı marka adı söylemek mümkün olabilmektedir. Bu markalar arasında yer alan Shiseido selülit kremi, kişiler tarafından da son derece büyük bir ilgi görmeye devam etmektedir. Küçük bir kutu ile satılan bu selülit kreminin ortalama fiyatı ise 200 TL olmaktadır.

Babe die çatlak ve selülit kremi de, kişiler tarafından son derece yoğun bir ilgi görmeye devam etmektedir. Her geçen gün daha da fazla sayıda kadının mustarip olduğu selülit problemine karşı, kadınlar doğal selülit kremi arayışına da girmektedir.

Selülit Kremi 1

Son yıllarda büyük bir çıkış sağlayan ve oldukça da yoğun bir ilgi görmeye devam eden ve kişiler tarafından Murad selülit kremi en iyi selülit kremi olarak da ifade edilmektedir. Yaklaşık 200 TL gibi bir satış rakamına sahip olan bu markanın selülit kremleri, özelliklerine göre farklı fiyatlara da sahip olmaktadır.

Selülit kremleri arasında yer alan Matrigen selülit kremi de, ortalama olarak 60 TL gibi bir satış fiyatına sahip olan ve kullanan kişiler tarafından da olumlu geri dönüşler alan bir selülit kremidir.