Şems Aslan Zayıflama Çayı

tarafından
8954
Şems Aslan Zayıflama Çayı

Şems Aslan Zayıflama Çayı
Bitkisel çayların ve karışımların, çeşitli hastalıklardan, cilt rahatsızlıklarına; sinirsel şikayetlerden kilo problemine kadar pek çok derde deva olduğu ve çok talep gördüğü günümüzde, özellikle kilo verme konusunda çok fazla reçete salık verilmektedir. Bunlardan biri de Şems Aslan’ın nohut kahvesi yahut nohut çayı olarak da bilinen zayıflama çayıdır. Bu formülü uygulayanların 5 gün içinde ortalama 3 kilogram verdikleri bilinmektedir. Bu zayıflama çayı kürü 7 gün boyunca uygulanıyor. 3 gün ara verip 7 gün daha devam ediliyor. Sabahları aç karnına ya da, akşam yemeğinden önce de içilebiliyor.

[reklam id=1]

Gelelim tarifine…
Ağzı sıkı şekilde kapanacak bir kavanozun içine 1 avuç nohut koyup, üzerine 2 su bardağı sıcak su ekleyin, kapağını sıkıca kapayın ve 1 gece bekletin. Sabah kahvaltısından 20- 25 dakika önce aç karnına nohutun suyunu için.

Şems Aslan Zayıflama Çayı1

Güzellik sırları ve bitki bilimleri konusunda uzman olan Şems Aslan’ın bir formülünü daha sizlerle paylaşalım.

1 adet kırmızı pancar, 1 adet havuç ve 3 adet yeşil elmayı çiğ şekilde kabuklarıyla birlikte rendeleyin. Hepsini bir kapta karıştırarak 150 derecelik fırında yarım saat süresince yakmadan kavurun. 1 bardak suyu kaynatın ve içine kavurduğunuz karışımdan 2 yemek kaşığı koyarak demlenmeye bırakın. 5 dakika sonra içebilirsiniz. Bu karışım size 5 gün boyunca yetecektir. Sabah ve akşam içmeden evvel taze olarak hazırlayın. Vücutta biriken toksik maddeleri atmanızı ve kilo vermenizi sağlayan bir karışımdır.