Şeyda Coşkun Diyeti

tarafından
8607
Şeyda Coşkun Diyeti

Şeyda Coşkun Diyeti
Hızla kilo veren ünlüler; yıllardır kilolu olup, şimdilerde fit görüntüleriyle hayranlarını şaşkınlığa uğratan yıldızlar, incelip daha da güzelleşen oyuncular tek bir ismi işaret ediyor: Şeyda Coşkun

Kişiye özel hazırladığı diyet listeleri ve kilo vermek isteyen hastalarına eşlik ettiği yürüyüşlerle ünlenen Şeyda Coşkun, en az zayıflattığı ünlüler kadar ilgi çekiyor. Kendisi de son derece fit ve formda bir fiziğe sahip olan Şeyda Coşkun’un zayıflatma disiplininde en dikkat çeken kısım, kilo verdirdiği isimlerle,  günlük yemek mönülerinin hazırlık sürecinden, yürüyüşlerine kadar  bizzat ilgilenmesi.

Şeyda-Coşkun-Diyeti2

Şeyda Coşkun’un kuralları arasında diyet ile birlikte paralel yürütülen spor ve egzersiz muhakkak var. Yürüyüş ise bu programın en demirbaş ve kilit detayı.  Şeyda Coşkun, akşam saatlerinde yemek yenmemesi gerektiğini, akşam açlığında meyve tüketilmesini, şerbetli ve kalorisi yüksek tatlılar yerine meyve tüketilmesini özellikle vurguluyor. Kilonun yanı sıra pek çok kişinin vücudunda ödem olduğunu ve bu ödemi söktürecek bir program da uyguladığını belirten Coşkun’un hastaları, 6 günde ortalama 4 kilo veriyor. Programının asla sağlıksız olmadığını ve ayda 10 ila 12 kilonun rahatlıkla verilebildiğini söyleyen Coşkun’un popülaritesi de her geçen gün artıyor. 

[reklam id=1]

Şeyda-Coşkun-Diyeti1

Şeyda Coşkun
Başta kendi kız kardeşi Tuğba Coşkun olmak üzere, Hadise, Gülben Ergen, Petek Dinçöz, Ergin Ataman, Derya Baykal, Gülşen, Büşra Pekin, Derya Şensoy, Hacı Sabancı, Saba Tümer gibi pek çok ünlü ismi kısa sürede zayıflatan ve 1976 Ankara doğumlu olan Şeyda Coşkun, Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi bölümü mezunu.  Hacettepe Üniversitesi beslenme seminerine katılmış ve beslenme üzerine master yapmış olan Coşkun, zaman zaman aldığı tepkilere rağmen, kendi oluşturduğu özel yöntemlerle ünlü ünsüz pek çok ismi iğne ipliğe çevirmeye devam ediyor.

Şeyda-Coşkun-Diyeti3

Şeyda Coşkun diyet programı
Kahvaltı: Az peynir ilave edilmiş ya da sade hazırlanmış omlet ve peynir çeşitleri tabağı
Öğle: Yağsız hazırlanmış ızgara et, 1 kase yoğurt ve bol sebze
Akşam: Izgara tavuk ya da balık ve  sebze

Klasik hatlarıyla bir Şeyda Coşkun listesi, ağırlıklı olarak protein ve taze sebze-meyve içeriyor. Her kişiye farklı liste hazırlayan Şeyda Coşkun, “kilo verdirme” deyince akla gelen ilk isim olmayı sürdürüyor.