Sivilceler İçin Sebamed Sabun

tarafından
10221
Sivilceler İçin Sebamed Sabun

Sivilceler İçin Sebamed Sabun
Özellikle kadınlar regl dönemi gibi hormonal değişimlerin yaşandığı periyotlarda ciltlerindeki sivilcelenmeden şikayet ederler. Beslenme yanlışları, cilt bakımını ihmal etme, karaciğere fazla yük binmesi gibi durumlarda da bu olumsuz tablo, cilt üzerindeki sivilcelenme ile kendini gösterir.

Sivilceler-İçin-Sebamed-Sabun1

Sivilce sorunuyla baş eden bir formüle sahip olan Sebamed sabun, cilt uzmanlarının da ilk önerdikleri sabun olma özelliğini taşır. Hem internet kanalıyla hem de kozmetik marketler ve eczanelerden temin edilebilen bu ürün, sivilcelenmeyi önleyen formülüyle de, aranılan bir sabundur.

[reklam id=1]

Sebamed Sabun Faydaları

Sebamed sabun, kullanılan süre içinde sivilceleri yok etme özelliğiyle çok belirgin bir ün yaptı. Düzenli kullanımla, sivilcelerden arınmış tertemiz bir cilt vadeden Sebamed sabun, hiçbir kimyasal tepkimeye maruz kalmamış, natürel ve bitkisel özlerle üretilmiştir. Dış yüzeyinde yer alan bitkisel partiküller, direkt olarak ciltle temas edeceğinden etkisi ilk andan itibaren başlar. Cilt yüzeyinde kan dolaşımını hızlandıran Sebamed sabun, buna bağlı olarak ciltte sıkılaşma sağlar. Ayrıca cildi pürüzsüzleştirerek, saf ve duru bir cilt rengi oluşumuna zemin hazırlar.

Sivilceler-İçin-Sebamed-Sabun2

Sebamed Sabun Fiyatı: Gramaj ve içeriğine göre 13 TL ile 20 TL civarında satışa sunulan Sebamed sabun, internet kanalıyla da temin edilebilmektedir.

Sebamed Nemlendirici
Cilde esneklik kazandıran , Sebamed Moisturizing Nemlendirici Kremi, 50 ve 75 ml’ lik boyutuyla, en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.  Cildi derinlemesine ve onararak nemlendiren Sebamed nemlendirici, her tür ciltte gönül rahatlığıyla kullanılabilecek özenli ve sıhhi bir formüle sahiptir. Yoğun bir kokusu olmayan bu krem, her yaş grubundan kadına rahatlıkla önerilebilir.