Straplez Gelinlik Modelleri

tarafından
3770
Straplez Gelinlik Modelleri

Her daim açık ara öncülüğünü korutan straplez gelinlik modelleri her sene yeni tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Gelin adaylarının en çok tercih ettiği straplez taşlı gelinlik modelleri göğüs ve süzgün omuzlu bütün bayanlarda çok şık durmaktadır. Birçok çeşit ve modele sahip olan bu tasarımları hemen hemen her gelinlik mağazasında bulmanız mümkündür.

Birçok modele ev sahipliği yapan straplez gelinlikler gelin adaylarının çokça tercih etmesi ve kalıcı bir modaya sahip olması ile her sene yeni tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Her fizik yapısına uygun olduğu düşünülse de çokça geniş omuzlu bayanlar bu modelden uzak durmalılar. Bu modeli tercih edecek olan gelin adayları iyi bir göğüs yapısına sahip orta genişlikte omuzları olan bayanlar tercih etmeliler. Kilolu, zayıf, uzun, kısa bütün bayanların rahatlıkla kullanabileceği sade straplez gelinlik modelleri son zamanları hatta uzun bir dönemin trend modası olmaktadır.

[reklam id=1]

Straplez Dantelli Gelinlik Modelleri

Zarafetin simgesi olan dantelin her gelinlik modelinde ayrı bir etkisi olduğunu bilmeyen yoktur. En trend straplez gelinlik modelleri her daim gelinlik dünyasının vazgeçilmezi olmuştur. İki veya tek parça olan bu gelinlik modelleri rahatlıkla herkesin tercih edebileceği modellerdir. Danteli cesarete büründürerek sade bir görüntünün altında şıklık sunan bu modellerin çoğu taş işlemeli olmazken bazı modellerde hafif inci detaylar dikkat çekmektedir. Yaka kısmında birçok model rahatlıkla kullanılabilir. Öpücük yaka, kalp yaka, düz yaka ve dekolte yaka olmak üzere değişik modellerin bulunması fiziki yapınız için uygununu bulmanız için her detay düşünülmüştür. Sadeliğin şıklıkla buluştuğu bu modelleri rahatlıkla giyebilirisiniz.

Straplez Gelinlik Modelleri 1

Kabarık Straplez Gelinlik Modelleri

Birçok modeli uygulamakta hiçbir sorun taşımayan straplez gelinliklerde çokça gördüğümüz straplez ve kabarık gelinlik modelleri birçok gelin adayının hayallerini süslemektedir. Bu tarz modellerde inci, taş, mat taş, swarovski taş, hafif renkli taşları da rahatlıkla görebilirsiniz. Abartıyı seven ve taştan vazgeçemeyen gelin adayları için bulunmaz hint kumaşı kadar kıymetli olan bu modelleri de tercih edebilirsiniz. Yalnız belirtmekte fayda var kabarık gelinlik modelleri tercih edecek olan bayanlar boy uzunluklarına dikkat etmeliler. Kısa boylu bayanlarda çok hoş bir görüntü sergilemeyen kabarık modeller birde straplez detayı eklenince daha kısa görünebilirler. Topuklu ayakkabı ile giyerim ve boy sorun olmaz diyorsanız o zaman bu gelinlik modellerini deneyeceğiniz zaman illaki bir yüksek topuk ayakkabı ile denemeli ve öyle karar vermelisiniz. Bu konuda en iyi fikri gitmiş olduğunuz mağaza veya gelinlikçiden yardım alarak da sizin için en uygun modeli bulmalarında fayda vardır. Unutmayın ki bir işi en iyi şeklide yapak istiyorsanız iş uzmanına danışarak yapmalısınız. Emin olun ki sizin için en doğru modelli tecrübeli ellerde daha rahat bulacaksınız.

Straplez Gelinlik Modelleri 2

Straplez Gelinlik Modeli 2016

Bu senede modada gelinlik konusunda öncülüğü kimseye kaptırmayan straplez gelinlik modelleri ve fiyatları uygun olması ile de düğün yapacaklara rahat bir nefes aldırdı. En çok satılan modellerin başında gelen bu modelleri her gelinlik satan mağazalarda bulmanız mümkün.

Straplez Gelinlik Modelleri 3