Straplez Mayo Modelleri

tarafından
1531
Straplez Mayo Modelleri

Yaz ayları yaklaşırken bayanlar, genellikle mayo ve bikini alma telaşı içine girerler. Kış boyunca yaptıkları diyetlerden sonra kendilerine uygun mayo bulmak için alışverişe çıkarlar. Eğer yaz aylarında tatildeyken mayo giymeyi tercih ederseniz, tüm yılların modası olan straplez mayo seçeneklerini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu modeller hem şık hem de rahat etmenizi sağlayacak olan modellerdir. Straplez mayo modelleri genellikle vücut ölçüleri yerinde olan iddialı bayanların tercih ettiği modeller arasında yer alır. Sizin bu modelleri tercih etmeniz de iddialı olduğunu gösterecektir. Straplez mayo modellerinden detaylı olarak bahsedelim;

Bu tür mayoları tercih ederken vücudunuza yakıştığından emin olmanız gerekir. Aksi takdirde üzerinizde güzel durmayacak ve sizi rahatsız edecektir. En kullanışlı olan straplez mayo modelleri şu şekildedir;

  • Boyundan askılı modeller; Bu straplez mayo modelleri, diğer seçeneklere göre çok daha kullanışlıdır. Mayonuzun üst kısmının denizde veya havuzda açılma ihtimali ortadan kalkar. Göğüs bölgesinde koruyucu bulunur ve bu sayede göğüs uçlarınızın belli olması engellenir. İnce çift askılı mayolar da bulunur. Bu tür mayolar genellikle göğüsleri büyük olan bayanlar tarafından tercih edilmektedir.
  • Askısız ve külotlu modeller; Bu tür straplez mayolar, vücut hatları düzgün olan bayanların ilk tercihleri arasında yer alır. Bu tür modellerde göğüs bölgesinin arka kısmından bağlanabilen modellerin tercih edilmesi, oluşabilecek kazaları önleyebilir. Eğer tam straplez olan düz bir model tercih ediyorsanız, vücudunuzu saran ve tam vücut ölçülerinizde olan bir model tercih etmeniz gerekir. Bu modellerde, mayonun bikini bölgesindeki kısmı külot şeklindedir ve rahat etmenizi sağlar.
  • Etekli straplez modeller; Bu tür mayo modellerinde, bikini bölgesini kapatmak isteyen bayanlar için etek bulunur. Etek boyu genellikle kısadır ve sadece bikini bölgesini kapatmak için tasarlanmıştır.

[reklam id=1]

Straplez mayo modellerinden çok farklı renklere ve çok farklı tasarımlara rastlamak mümkündür. Bu tasarımlardan kendinize yakışanı seçmeniz, tatilde muhteşem görünmenize neden olacaktır. Straplez mayo modelleri tasarımlarında, göğüs bölgesinde farklı tasarımlar görülür ve bu mayo modelleri, göğüslere ön plana çıkartmak amacı ile tasarlanmaktadır.

Straplez Mayo Modelleri ve Fiyatları

Straplez mayo modelleri marka ve tasarım tercihinize göre farklılık gösterecektir. Ancak ortalama olarak fiyatları 70 tl ile 350 tl arasında değişmektedir. Bu tür mayolarda en çok tercih edilen markalar ise Sunset, Ayyıldız, Argento ve Dagi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Mayo alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Bunlardan şu şekilde bahsedelim;

Straplez Mayo Modelleri 1

  • Kalın bele sahipseniz; belinizi daha ince gösterebilmek için lastikli şeritli ile büzgüsü olan, drapeli yada kenarları delikli olan mayo modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede dikkatleri vücudunuzun bel kısmından orta kısmına doğru çekersiniz ve belinizin ince görünmesini sağlarsınız.
  • Göğüsleriniz küçükse; göğüs koruyucuları olan modelleri tercih etmeniz faydanıza olacaktır. Yüzücü mayoları yada boyundan bağlı olan mayo modelleri tercihleriniz arasında olmalıdır.
  • Göğüsleriniz büyükse; küçük desenlere sahip olan mayo modellerini etmeniz gerekir. Genellikle sade olan modeller tercih edin. Özellikle straplez mayo modelleri göğüslerinizin toparlanmasına ve çok daha hoş görünmesine neden olacaktır.
  • Kalça ve baldırlarınız büyükse; etekli olan mayo modellerini tercih etmelisiniz. Bu modellerin renklerinin siyah yada koyu olmasına özen gösterin.
  • Gövdeniz kısa ise; iki parçalı modeller kullanmaya özen göstermelisiniz.
  • Gövdeniz uzun ise; mide kısmında geometrik desenlerin olduğu mayolar tercih etmeniz, daha hoş görünmenizi sağlayacaktır.

Mayo seçiminde en önemli kural ise alışverişe bol zaman ayırmanız ve mutlaka deneyerek almanızdır