Taşlı Gelinlik Modelleri

tarafından
1977
Taşlı Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalini süsleyen gelinlikler her geçen gün yepyeni modeller ve tasarımla ile bize sürprizler yaşatmaktadır. Yıllar yılıdır hiçbir zaman öncülüğünü kaybetmeyen ve her zaman gelinlerin en çok tercih ettiği modellerin başında gelen taşlı modeller yepyeni ve şık tasarımları ile her sene bizi kendilerine mest ettirmektedirler.

Taş detayı gelinlik için birçok model ve tasarımda rahatça kullanıla bilinen ve birçok gelinlikte oldukça şık duran bir modeldir. Bu modellerin ve taşların en çok kullanılanı swaroski taşlı gelinlik modelleri olmaktadır. Parıltıdan vazgeçmeyen gelin adayları için muhteşem bir tasarım olan bu modellerin birçok detay ile daha da parıltılı hale getirmek mümkündür. Özellikle gelinlikte kol sevmeyen ve kolda detay isteyen gelin adayları için kolu taşlı gelinlik modelleri çok zarif bir görüntü sergilemektedir. Bu modeller ülkemizde uzun yıllardan beri kullanılmasına rağmen hala çok fazla ilgi gördüğü ve tercih edildiği için her sene yeni tasarımlarla karşımızda bulunmaktadır. Uzun kısa boylu olmak bu gelinlik modelleri üzerinde küçük oynamalar yapılarak size özel hale getirilerek sizi gecenin prensesi yapması mümkündür. Parıltılı gelinlik tercih edecek olanlar için bir uyarı yapmakta fayda var ki; bu gelinliği tercih edenler makyaj ve saç konusunda oldukça doğal olan modeller seçmeliler.

[reklam id=1]

Taşlı Gelinlik Modelleri 2016

Bu sezonun yaz ve kış modasında da çokça rastladığımız ve birçok usta modacının defilelerinde başı çeken bu modeller özellikle en güzel taşlı gelinlik modelleri adı altında boy göstermiştir. Sade düz gelinlik elbiselerinde bile gösteriş olsun diye işlemelerle sıklaştırılan ve çok fazla satışı olan bu modeller birçok genç kızında hayallerini süslemektedir. Orta boylu bayanların en çok tercih ettiği taşlı kabarık gelinlik modelleri birçok bayanın vazgeçilmezidir.

Taşlı Gelinlik Modelleri 1

Straplez Taşlı Gelinlik Modelleri

Uzun yıllardır cesur bayanların sıkça kullandıkları straplez gelinlikler genellikle omuzu geniş bayanlar ve orta genişlikteki bayanların giymesi için tasarlanmış modellerdir. Bu gelinlik modellerinde çokça swaroski taşlı gelinlik modelleri olarak satışa sunulmaktadır. Işıltı ve parıltıdan vazgeçemeyen ve abartıyı seven bayanların tek tercihi olan bu modeller oldukça gösterişli durmaktadır. Straplez gelinlik modellerinde kolda detay arayanlar için kolu taşlı gelinlik modelleri mevcuttur. Bu modeller gece boyu parıltılarınız hiç sönmez iken koldaki taş detayı ile gece boyu ilgiyi üzerinize çekeceksiniz.

Taşlı Gelinlik Modelleri 2

Taşlı Dantelli Gelinlik Modelleri

Eski zamanlarda taş detaylı gelinlikleri sade kumaşlara uygulayan moda tasarımcıları bu sene köklü bir değişlik yaparak en güzel taşlı gelinlik modelleri olarak tasarladıkları modellerle taşa dantel detayı katarak yeni bir akım yarattılar. Dantel detayı; en çok fizik olarak zayıf olan bayanlarda daha zarif olduğu düşünülürken birde taş detayı ile iyice şık bir hal almaktadır.

Dantel detayında çokça kullanılan bir model olan taşlı kabarık gelinlik modelleri bu sene çokça karşımıza çıkacaktır.

Taşlı Gelinlik Modelleri 3