Telekinezi Nasıl Yapılır?

tarafından
229
Telekinezi Nasıl Yapılır?

Telekinezi ne demek? sorusunun yanıtı olarak telekinezi, maddeleri fikir gücüyle denetim edebilme durumudur. Bir eşyayı yerinden oynatma vs. şeklinde eylemler Telekinezi ile gerçekleştirilebilir. Aynı anlama gelmektedir fakat kelime kökenleri değişiktir. Bununla beraber, bir parapsikoloji dalıdır.

Telekinezi Nasıl Yapılır?

Telekinezi Teknikleri

  • Telekinezi yapmak için gerekseme duyulan bir mum yakmak. Bu noktada önünüzde duran muma olabildiğince odaklanın ve bulunduğunuz ortamda yalnızca siz ve mumun olduğunu düşünün. Şimdi ise en önemli noktaya geldik; İnanç. Mumun alevini sanki kendi vücudunuzun bir uzvuymuş şeklinde görmeniz gerekmekte, buna inanmalısınız. O alevi kolunuz, bacağınız şeklinde görmelisiniz. Mumu istediğiniz zaman hareket ettirebilirsiniz ve buna tamamen yoğunlaşın. Mum egzersizi çok bayağı ve etkilidir. İstediğinizi elde edene kadar da denemeye devam edin.

[reklam id=1]

  • Öncelikle Psiball, psişik toptur. Şu demek oluyor ki sizin psişik güçleriniz ile elde ettiğiniz, gözle görülebilmesi ciddi bir ustalık gerektiren bir enerji topu. Şimdi tekniğe geçelim, bu birazcık daha zor olsa gerek. İyice konsantre olun. Eğer başarılı olursanız, Psiball tekniği ile kendinizi uzun bir süre geliştirin. Bunun için telekinezi nasıl yapılır resimli anlatım da, birçok internet sitesi içerisinde mevcuttur.
  • Öncelikle, vücudunuza enerjinin dolduğunu hissedin. Önünüze bir kâğıt parçası koyun. Gözlerinizi kâğıda odaklandırın. Odaklandırdıktan sonrasında gözlerinizi kapatın ve kâğıdın görüntüsünü gözleriniz kapalıyken hayalinizde canlandırmaya, imajine etmeye çalışın. Hemen sonrasında enerjinizin kâğıdın etrafında dolandığını hissedin.
  • Minik bir eşya seçin, hafifçe olması şart. Ağır olursa büyük olasılık başarısız olmuş olmuş olmuş olmuş olursunuz. Küçük bir iğne olabilir. Zihninizi boşaltın. Rahatlayın ve sizi etkileyen tüm negatif şeyleri boş verin. Konsantre olun. İğne ile kendi aranızda bir tünel kurun. Bunu hayalinizde canlandırın ve bir tek iğneyi görün. İğne haricinde her şey o tünelin haricinde. Bir tek iğne ve siz! Konsantrasyon ve inanç, bunlar çok önemli!

Telekinezi Nasıl Yapılır? 2

  • Telekinezi yapar iken en önemli husus, enerji topunu yapabilmek ve elinizde enerji topunu hissedebilmektir. Gözlerinizi kapayın ve rahatlayın. Avuç içleriniz içinde sıcak, devamlı kendi çevrende dönen bir enerji topu oluştuğunu düşünün ve boşlukta oluşan enerji topuna yoğunlaşın. Devamlı bu enerji topunu güçlendirdiğinizi ve daha da büyüttüğünüzü hissetmeye çalışın.
  • Ellerinizi yuvarlak bir şey meblağ şeklinde yapın ve gözlerinizi kapatın, kol kasınızı sıkın ve oradaki enerjinin ellerinize yavaşça akmış olduğunu düşünün. Bu enerjinin bir enerji topunu oluşturacağına kararlı olun, buna konsantre olun. Eğer ellerinizde bir ısı ve titreşim hissediyorsanız hakikaten görkemli! Şimdi hissettiğiniz enerji topunu, duyarlı bir şeye doğru fırlatın ve ne işe yaradığını görün!
  • Kavanozun kapağını açıyorsunuz ve dikiş iğnesini alıp iğnenin deliğinden, kavanozun boyunun 4/3’ü kadar bir ip geçiriyorsunuz. Fakat dirseklerinizi kavanozu koyduğunuz yere koymadan. Ve yukarıdaki yöntemlerden birini deniyorsunuz. Şu demek oluyor ki, enerjinizle ve düşünce enerjisiniz ile kavanozun içinde aslolan duran pinpon topunu oynatmaya çalışıyorsunuz.

Telekinezi Nasıl Yapılır? 3

  • Üstü açık, su koyabileceğiniz bir kap bulup içine su dolduruyorsunuz ve içine bir tane pet şişe kapağı koyuyorsunuz. Amacınız her zamanki şeklinde kapağı fikir enerjilinizle oynatabilmek.
  • Bu bayağı teknikleri yapamıyorsanız, inanç, konsantrasyon ya da düşünebilme kısımlarında problem yaşıyorsunuz anlamına gelir. Öncelikle, telekinezi yapabilmek için inanmanız gerekmektedir. “Telekinezi gerçek ve ben bunu yapabilirim!” diye kendinize telkinler verebilirsiniz. Ve stres, coşku yapmamalısınız. Bu konsantrasyonunu etkisinde bırakır. Fikir kısmında sorun bulunmuş olduğunu düşünüyorsanız, ümidinizi kaybetmeyin ve denemeye devam edin.